Foťte v roce 2016 o skvělé ceny a prestižní místo ve společném kalendáři rajčatových fotografů!

soutěže | kalendář roku 2016  1. 1. 2016 - 31. 12. 2016

Každý si na Rajčeti může vytvořit svůj vlastní originální kalendář a těšit se jím třeba na zdi v obýváku. A každý taky může fotit o místo na stránce rajčatového kalendáře všech fotografů! Je to úplně jednoduché: v roce 2016 jsme vyhlásili celoroční soutěř. Každý měsíc vybíráme fotku na list rajčatového kalendáře, který bude připravený na rok 2017, a vy se můžete každý měsíc ucházet o místo v kalendáři!

 

Jak mají vypadat fotky do kalendáře?

Jestli budete fotit venku nebo v interiéru, makro či klasickou fotografii, přírodu nebo lidi - to všechno je jen na vás. Vážně. Zadání je úplně obecné: fotka má souviset s roční dobou, počasím, zvyky konkrétního měsíce, prostě s tím, co je pro měsíc typické. Víme samozřejmě, že pro každého je typické něco trochu jiného - zatímco v Krkonoších v dubnu sněží, na jihu Moravy už raší stromy :-)

 

Jak vás odměnímet?

Autor fotky vybrané do kalendáře od nás získá poukázku na rajčatové fotoknihypexesa a kalendáře v hodnotě 1000 Kč. S prázdnou ale neodejdou ani fotografové, jejichž fotky se umístí hned na druhém a třetím místě - máme pro ně nachystané poukázky v ceně 700 a 500 Kč. A protože kalendář potřebuje i titulní stránku, budeme vybírat fotku i tam. A její autor získá poukázku v hodnotě 3000 Kč!

 

Už jsme vás nalákali na focení do rajčatového kalendáře na rok 2017? Tak se koukněte na další podrobnosti. A jestli si ještě nejste jistí, podívejte se také, ať vám neunikne příležitost publikovat svou fotku v prvním společném kalendáři rajčatových nadšenců!

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.