Soutěž: Planeta 51

Výsledky

Vítěz soutěže Planeta 51 věnoval výhru dětem.

Výsledky soutěže.

 

Informace o soutěži 

 

Planeta 51Intersonic uvádí společně s Rajče.net soutěž o fotografie nejkrásnějších míst planety Země.

 

Podělte se s námi o Vaše nejzajímavější záběry dokumentující nádherná zákoutí naší planety a vyhrajte webkameru, magnetickou stavebnici Supermag, lístky do kina na nový film Planeta 51 spolu s pastelkami a frisbee filmu a rodinnou vstupenku do Zoo Praha.

 

Soutěž probíhá od pondělí 4. ledna do neděle 31. ledna 2010.

 

Přihlášená fotoalba

 
Intersonic uvádí do kin film Planeta 51, který má premiéru 14. ledna 2010. 
 
 
Cosi člověčího se blíží k jejich planetě… MY!
Animované dobrodružství od scenáristy Shreka 1 a 2.  
 
Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychovávají děti, venčí psíky… Poklidnou idylku ruší jen strach z mimozemské invaze. Jejich obavy se jednoho dne naplní… Astronaut NASA, kapitán Charles „Chuck“ Baker, přistane s vesmírnou lodí spousty světelných let od domova. Domnívá se, že nadešel velký okamžik a on objevil neosídlenou planetu. Ovšem krátce na to zjistí, že tu rozhodně není první, natož sám. Přistál uprostřed zahrady zrovna v době, kdy si rodina zelených starousedlíků užívá grilovací párty. Kapitán Chuck, zmatený z podivných postaviček místních obyvatel, se dává na útěk. Cestou naráží na další a další potvůrky, které jsou při setkání se zvláštní cizí bytostí vyděšené stejně jako on.
 
Celá Planeta 51 je v pohotovosti, paranoidní generál se svou armádou vydává rozkaz chytit a zneškodnit nevítaného „mimo-zemšťana“. Chuck se ukryje v planetáriu, ve kterém pracuje jako brigádník šestnáctiletý domorodý „zelenáč“ Tléma. Přestože jejich první setkání není úplně nejšťastnější, vznikne mezi nimi opravdové přátelství. Chuck se s Tlémovou pomocí musí dostat k raketě dřív, než odletí zpět na Zemi bez něj… 
 
 
Více o novém animovaném filmu naleznete na www.planeta51.cz
 

Pravidla soutěže (stručně)

 
Soutěže se mohou zúčastnit fotografie nejkrásnějších míst planety Země (hory, nížiny, historické budovy, zajímavosti, přírodní krásy apod.).
 

Jak se zúčastnit

 

 • založte, případně najděte ve svém archivu jednu svou nejlepší fotografii. 
 • přiřaďte jedno fotoalbum do kategorie "soutěž: Planeta 51
 • vaše fotografie bude zařazena do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net

 

Jak hlasovat

 

 • od pondělí 25. 1. do neděle 31. 1. 2010 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat" 
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, to znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování" 
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum, nikoliv jednotlivé fotky. Hlasováním pro fotoalbum tak lze ocenit jednu vydařenou fotografii v albu nebo celou sadu fotografií v daném album. 
 

Komu je soutěž určena

 
Všem milovníkům fotografování a obdivovatelům nejkrásnějších míst naší planety, kteří se chtějí pochlubit nejoriginálnějšími záběry.
 

Trvání soutěže

 
4. 1. – 31. 1. 2010 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net
25. 1. – 31. 1. 2010 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie
 

Vítězové a ceny

 
1. – 5. místo: webkamera Logitech, 2x lístek na film podle vlastního výběru kina, jednorázová rodinná vstupenka do Zoo Praha, frisbee s motivem filmu, pastelky s motivem filmu
 
6. – 10. místo: magnetická stavebnice Supermag, 2x lístek na film podle vlastního výběru kina, jednorázová rodinná vstupenka do Zoo Praha, frisbee s motivem filmu, pastelky s motivem filmu 
 
11. – 20. místo: 2x lístek na film podle vlastního výběru kina, frisbee s motivem filmu, pastelky s motivem filmu
 

Pravidla

 1. Soutěž probíhá od pondělí 4. 1. do neděle 31. 1. 2010.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat libovolný počet fotografií. Celé fotoalbum tak může být hodnoceno na základě jedné skutečné vydařené fotografie nebo na základě všech fotografií.
 3. Jedno soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "Fotografická soutěž Planeta 51".
 4. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.