Maturitní tablo roku 2010

soutěže | 4. ročník soutěže o nejoriginálnější maturitní tablo | pondělí 3.5.2010 - pondělí 31.5.2010

VýsledkyPřihlášená tabla, mapa regionálních příloh MF DNES

Podívejte se na fotky z paintballu vítězné třídy.

MF DNES ve spolupráci s rajce.net připravila soutěž o nejoriginálnější maturitní tablo roku 2010 každého kraje. Tablo, které získá nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášeno nejlepším tablem České republiky.

Ceny

 1. strileni.czregionální vítězové budou otištěni v regionálních přílohách MF DNES v pondělí 7. 6. 2010!
 2. speciální skupinová cena poroty - paintball pro celou třídu od společnosti Paintball Liberec, www.strileni.cz, tel: 722 265 455 (podrobnosti dole)

 

Pravidla soutěže (stručně)

 1. Pouze letošní tabla - do soutěže mohou být přihlášena pouze maturitní tabla vytvořená v roce 2010
 2. Celkový pohled na tablo s informací o soutěži - jedna z fotografí musí být celkový pohled na tablo ve výloze s viditelným "Informačním letákem". (ukázka fotoalba s tablem)

 

Jak zařadit tablo do soutěže?

Informační leták

Před vyfocením a umístěním na Rajče můžete k tablu přidat i informační leták, kde lze pro Vaše tablo hlasovat. Informační letáček můžete nalepit na jakékoliv místo na Vašem tablu. Zvýšíte tak šance na výhru.

Verze pro tisk (pdf): vysoký leták, široký leták

Jak hlasovat?

 • od pondělí 3. 5. 2010 do neděle 30. 5. 2010 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže. To znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete svůj hlas albu odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování".

Popis speciální ceny poroty

Pro vítěze bude připraven paintball pro celou třídu dle výběru místa a termínu. Partner Paintball Liberec zajistí veškeré vybavení k paintballu, odborné proškolení a 500 ks kuliček na osobu. Bonusem bude drobné občerstvení pro všechny účastníky.

Průběh programu bude upřesněn na základě místa, kde bude realizován.

Doba trvání je dvě hodiny. Místo si může určit vítěz soutěže. Termín a čas je nutné domluvit s firmou Paintball Liberec, www.strileni.cz, tel: 722 265 455 v dostatečném časovém předstihu. 

Místa, kde lze program realizovat: v bývalém vojenském prostoru Mimoň či u Máchova jezera. 

 

Odborná porota

Jaroslav Kábele (ředitel iDNES.cz), Miroslav Buček (zelinář), Jiří Borek (zelinář), Radek Pleskač (zelinář), Martin Veverka (zelinář), Petra Hanzelková (marketing), Martin Sluka (majitel společnosti Paintball Liberec)

 

 

 

 

Pravidla soutěže (podrobně)

 1.  Soutěž probíhá od pondělí 3. 5. 2010 do neděle 30. 5. 2010.
 2. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž: tablo roku 2010".
 3. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie tabel, fotografií v albu může být více, ale jedna z nich musí být celkový pohled na tablo (ostatní mohou být doplňkové - ukázka fotoalba s tablem).
 4. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 5. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 6. Fotalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie. 
 7. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty a hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tato adresa musí být platnou emailovou adresou. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.