Fotografická soutěž s Digiforem na téma tanec

soutěže | Fotografická soutěž na téma tanec | pondělí 1. 11. 2010 - neděle 21. 11. 2010 | přihlášená fotoalba | výsledky soutěže

Informace o soutěži 

Digiforum uvádí společně s Rajče.net soutěž o fotografie tance.

 

Podělte se s námi o Vaše nejzajímavější záběry dokumentující taneční vystoupení, tanec na párty apod. a vyhrajte odborné knihy o fotografování a propagační balíček od Rajče.net.

 

Soutěž probíhá od pondělí 1. listopadu do neděle 21. listopadu 2010.

tanec

Kde můžete profesionálně vyfotit tanec?

Zúčastněte se workshopu na téma tanec, který se uskuteční v rámci Digifora dle 8. 11. 2010 v  Clarion Congress Hotelu v Praze 9.

Workshop na téma tanec

Hlavní workshop Digifora bude mít letos ústřední téma tanec. Se scénou stylizovanou do New Yorku 20. let si budete moci zafotografovat pod vedením dvou zkušených lektorů se skupinou tanečníků v plně vybaveném fotografickém studiu. K dispozici budou jak stabilní, tak i zábleskové zdroje světla, řada fotoaparátů na vyzkoušení a tento workshop bude otevřen všem účastníkům se základním vstupným.
Více informací o workshopu najdete na http://www.digiforum.cz/workshop.php.

 

Pravidla soutěže (stručně)

Soutěže se mohou zúčastnit fotografie dokumentující tanec (profesionální, ze soutěží, z tanečního vystoupení na Digiforu, z návštěvy clubu apod.).

 

Jak se zúčastnit

 • vyfoťte, případně najděte ve svém archivu svoje nejlepší fotografie.
 • přiřaďte jedno fotoalbum do kategorie "*soutěž: Tanec"
 • vaše album bude zařazena do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net.

Jak hlasovat

 • od pondělí 15. 11. do neděle 21. 11. 2010 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, to znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování"
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum, nikoliv jednotlivé fotky. Hlasováním pro fotoalbum tak lze ocenit jednu vydařenou fotografii v albu nebo celou sadu fotografií v daném album.

Komu je soutěž určena

Všem milovníkům fotografování tance a tanečních kreací, kteří se chtějí pochlubit nejoriginálnějšími záběry.

Trvání soutěže

  1. 11. – 21. 11. 2010 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net

15. 11. – 21. 11. 2010 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie

Vítězové a ceny

1. místo: kniha Mistrovství práce s DSLR 5. vydání (http://knihy.idif.cz/publikace/p1909) + propagační balíček od Rajče.net (fotobrašna a tričko)

2. – 3. místo: kniha Digitální fotografie polopatě (http://knihy.idif.cz/publikace/p424) + propagační balíček od Rajče.net (fotobrašna a tričko)

4. – 5. místo: kniha Večery s fotografem (http://knihy.idif.cz/publikace/p428) + propagační balíček od Rajče.net (fotobrašna a tričko)

6. – 7. místo: kniha Jiří Havel: Fotografie (http://knihy.idif.cz/publikace/p426)

tanec

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od pondělí 1. 11. do neděle 21. 11. 2010.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat libovolný počet fotografií. Celé fotoalbum tak může být hodnoceno na základě jedné skutečné vydařené fotografie nebo na základě všech fotografií.
 3. Jedno soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž: Tanec".
 4. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.