Soutěž Tron: Legacy s kinem IMAX

soutěže | Fotografická soutěž na téma 3D fotografie | 13. 12. 2010 - 9. 1. 2011 přihlášená fotoalba | výsledky

Informace o soutěži

Kino IMAX uvádí společně s Rajče.net soutěž s tématem 3D.

Pochlubte se se svými 3D fotoaparáty a podělte se s námi o Vaše nejlepší a nejzábavnější noční i denní fotografie ve "3D". Soutěžit můžete i klasickými fotoaparáty a hrou světel s ním nakreslit nápis 3D. Těšíme se i na další fotografie s originálně pojatým tématem 3D. Foťte a kreslete a získejte vstupenky do kina IMAX na 3D film Tron: Legacy a také prestiž.

Soutěž probíhá od pondělí 13. prosince 2010 do neděle 9. ledna 2011.

 

IMAX

3D high-tech dobrodružství Tron: Legacy zasazené do digitálního světa počítačové hry TRON je film úplně odlišný od čehokoli, co jste na velkém plátně dosud viděli

Díky převedení do unikátního formátu IMAX® 3D nabídne jeden z očekávaných vánočních hitů ten nejhlubší a nejvýraznější dostupný 3D prožitek a efekty. V kině IMAX v Praze na Flóře od 16. prosince 2010.

Sam Flynn se po celý svůj život snaží zjistit podrobnosti o záhadném zmizení svého otce, muže, který byl kdysi známý jako největší tvůrce video her. Díky signálu zaslanému ze staré Flynnovy arkády vstupuje Sam do digitálního světa hry TRON, ve kterém je jeho otec už 20 let uvězněn.

Spolu se pokusí z kybernetického světa plného soubojů a závodů s neúprosnými pravidly uprchnout. TRON je ale extrémně nebezpečné místo pro dobrodružství. Fantastický cyber vesmír, který stvořil sám Kevin Flynn, se stal modernějším s novými vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit. Nelítostný zloduch a vládce Tronu je nehodlá nechat jít a nezastaví se před ničím.

Tron Legacy navazuje na film Tron z roku 1982 ovšem s využitím nejmodernějších 3D efektů a 3D technologií, které dávají světu TRON revoluční vzhled. Pojítkem mezi oběma filmy je postava otce Kevina Flynna. Toho stejně jako v roce 1982 hraje Jeff Bridges, držitel Oscara.

Více informací o novém 3D filmu naleznete na: http://www.imaxpraha.cz/tron.asp

Pravidla soutěže (stručně)

Soutěže se mohou zúčastnit pouze fotografie s 3D tématikou nebo 3D fotografie. Soutěžit můžete i klasickými fotoaparáty a hrou světel s ním nakreslit nápis 3D. Další možností jsou fotografie s originálně pojatým tématem 3D.

Jak se zúčastnit

 • vytvořte, případně najděte ve svém archivu svou nejlepší fotografii
 • pokud ještě nemáte účet, tak si ho založte
 • vaše fotografie bude zařazena do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net

Jak hlasovat

 • od pondělí 4. 1. do neděle 9. 1. 2011 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, to znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování
 • hodnoceno je vždy celé fotoalbum, nikoliv jednotlivé fotky. Hlasováním pro fotoalbum tak lze ocenit jednu vydařenou fotografii v albu nebo celou sadu fotografií v daném album.

Komu je soutěž určena

Všem milovníkům fotografování, kteří se rádi pokouší o 3D fotografie a chtějí se o své fotografie podělit s ostatními.

Trvání soutěže

13. 12. 2010 – 3. 1. 2011 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net

4. 1. 2011 – 9. 1. 2011 – veřejné hlasování o nejlepší fotografie

Vítězové a ceny

 1. místo – 4x vstupenky do kina IMAX, fotobrašna Rajče.net, tričko Rajče.net
 2. místo - 4x vstupenky do kina IMAX, fotobrašna Rajče.net
 3. místo – 2x vstupenky do kina IMAX, tričko Rajče.net
 4. – 18. místo – 2x vstupenky do kina IMAX

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od pondělí 13. 12. 2010 do neděle 9. 1. 2011.
 2. V soutěži jsou hodnocena celá fotoalba. Fotoalbum může obsahovat libovolný počet fotografií. Celé fotoalbum tak může být hodnoceno na základě jedné skutečné vydařené fotografie nebo na základě všech fotografií.
 3. Jedno soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž Tron: Legacy s kinem IMAX".
 4. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotoalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování návštěvníků webových stránek Rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.