Pochlubte se v prosinci nejlepší fotkou roku 2018 a vyhrajte fotoknihu zadarmo 

soutěže | prosincová soutěž na téma Fotka roku 2018 | neděle 2. 12. 2018 - pondělí 31. 12. 2018 | Přihlášená alba 

Výsledky soutěže

Končí rok a to je ten nejlepší čas ohlédnout se za vším, co se kolem vás událo. Nebojte, nebudeme společně zpytovat svědomí. Určitě vám ale doporučuje nakouknout do foťáků a na paměťové karty a najít tu nejlepší fotku, kterou jste za uplynulý rok vyfotili. V prosinci za ni totiž můžete získat rajčatovou fotoknihu zadarmo.

 

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Únorová vycházka do přírody, letní dovolená, podzimní pouštění draků – nejlepší fotka samozřejmě není ohraničená časově ani tematicky. Záleží jen na tom, kdy jste měli štěstí na světlo, zkoušeli novou techniku focení nebo se vám podařila mimořádná momentka.

 

Koukněte do svého letošního archivu a vyberte to nejlepší, co v něm najdete. Na vaši fotku se těší odborná porota a samozřejmě i všichni ostatní rajčatoví fotografové, kteří hlasují!

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  2. 12. do 31. 12. 2018. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 2. 12. 2018 do 31. 12. 2018 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 2. 1. 2019 do 14. 1. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během ledna  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v lednu 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

Na stránce jsme použili fotky uživatelů fotomirekjiri-skrobakevelinakrivkova.

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama