[Listopadová měsíční soutěž] Vyfoťte podzim a vyhrajte fotoknihu 

soutěže | listopadová soutěž na téma Podzim | čtvrtek  1. 11. 2018 - pátek 30. 11. 2018 | Přihlášená alba 

VÝSLEDKY

Barevné listy, pouštění draků, suchá tráva a mlhy. Podzim je v plném proudu a jestli jste ještě nevyrazili na podzimní focení, je nejvyšší čas to napravit. A třeba si i vysloužit fotoknihu zadarmo.

 

Podzim – to je především příroda ukládající se ke spánku. Pro někoho depresivní a smutné, pro jiného inspirující a veselé. Co se na podzimu líbí nebo nelíbí vám? Vyfoťte to a soutěžte po celý listopad s vaší nejpovedenější podzimní fotkou.

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Podzim je všude – na vesnici i ve velkoměstě. Navíc není podmínkou, že musíte vyfotit typický český podzim. Pokud jste zrovna v zahraničí, překvapte odbornou porotu a veřejnost zajímavými fotkami z exotiky.

 

Těšíme se na fotky podzimní přírody i města, pouštění draků, deště a možná i prvního sněhu. Pochlubte se, jak vypadá podzim právě u vás – třeba na horách nebo na jihu Moravy. Těšíme se na vaše krásné fotky!

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 11. do 30. 11. 2018. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 11. 2018 do 30. 11. 2018 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 2. 12. 2018 do 14. 12. 2018 hlasuje odborná porota 
  • během prosince  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v prosinci 2018. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

Na stránce jsme použili výherní fotky uživatelů dailalenjessievendyp z listopadové soutěže 2017.

Hodně štěstí v soutěži!