Zářijovou fotoknihu vyhrajete za fotku z cest 

soutěže | zářijová soutěž na téma Cestování | neděle  1. 9. 2019 - pondělí 30. 9. 2019 | Přihlášená albaVýsledky

 

Chystáte se v září na cesty nebo jste se zrovna vrátili z dovolené? Pak nezapomeňte vybrat tu nejlepší fotku, kterou jste pořídili a přihlásit ji do soutěže o fotoknihu. Těšíme se na vaše cestovatelské fotografie! 

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?


V září soutěžte s fotkami z cest. Ať jste byli ve městě nebo v přírodě, v letadle nebo na lodi, přihlaste svou fotku do soutěže a získejte hlavní cenu. Všechny fotky projdeme a vyhodnotíme, která je nejnápaditější, nejoriginálnější a nejlépe zpracovaná. Hodně štěstí!

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 9. do 30. 9. 2019. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 9. 2019 do 30. 9. 2019 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 1. 10. 2019 do 14. 10. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během října  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v říjnu 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

 

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama