Soutěžte v lednu se sportovní fotkou 

soutěže | lednová soutěž na téma Sport| úterý  1. 1. 2019 - čtvrtek 31. 1. 2019 | Přihlášená alba| Výsledky

 

Ať už jste se novoročním příslibem zavázali k zahájení sportovní kariéry nebo ne, v lednové soutěži máte slušnou šanci sportovním výkonem zabodovat. Tématem měsíční soutěže je totiž sport. Můžete se sami vrhnout do sportování nebo vyrazit na zápas či turnaj – všechny sportovní fotky se počítají.

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Připravte foťák a vyrazte na běžky, brusle nebo třeba na badminton. Pohrajte se si s pohybem, netradičními detaily i se zachycením emocí. Foťte profíky i nadšené amatéry, vezměte foťák klidně na turistický výlet do lesa nebo přátelské hokejové utkání. Těšíme se na všechny nápady a fotky!

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 1. do 31. 1. 2019. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 1. 2019 do 31. 1. 2019 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 1. 2. 2019 do 14. 2. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během února  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v únoru 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

Na stránce jsme použili fotky uživatelů zajdape, googlicektridac.

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama