Vyvařte si v březnu výhru ve fotosoutěži

soutěže | březnová soutěž na téma Vaření| pátek  1. 3. 2019 - neděle 31. 3. 2019 | Přihlášená alba | Výsledky soutěže

 

Je vaší vášní jídlo a vaření? Pak vězte, že za nejkrásnější fotku jídla můžete v březnu získat fotoknihu a parádní slevu. Své dobrůtky proto nezapomeňte vyfotit a přihlásit do soutěže, ať máte ze svého jídla radost dvojnásob.

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

V březnu můžete soutěžit s fotkami jídla. Jestli jste ho uvařili vy nebo někdo jiný, po tom se pídit nebudeme, my se těšíme na originální a zajímavé fotky sladkých i slaných dobrůtek. Hodnotit budeme jedinečnost, nápad a okulahodící zpracování.
 

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 3. do 31. 3. 2019. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 3. 2019 do 31. 3. 2019 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 1. 4. 2019 do 14. 4. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během dubna  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v dubnu 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama