V srpnu vyhrajte s fotkou západu slunce 

soutěže | srpnová soutěž na téma Západ slunce | čtvrtek  1. 8. 2019 - sobota 31. 8. 2019 | Přihlášená alba  |  Výsledky

 

Letní západy slunce jsou jako dělané na fotku. Ať jste na dovolené u moře, na chalupě nebo třeba ve městě, vezměte foťák, cvakněte západ slunce a vyhrajte s ním fotoknihu v srpnové soutěži. 

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?


Srpnovou fotosoutěž můžete vyhrát s fotkami západu slunce. Vyberte fotku západu od moře, z chalupy nebo třeba z města a přihlaste jí do soutěže o fotoknihu. Hodnotit budeme nejen jak jste fotku vyfotili, ale také nápad a kreativitu. Držíme palce, ať to padne právě na vaši fotku.
 

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 8. do 31. 8. 2019. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 8. 2019 do 31. 8. 2019 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 1. 9. 2019 do 14. 9. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během září  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v září 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

 

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama