Soutěžte v únoru se zimní fotkou 

soutěže | únorová soutěž na téma Zima a mráz| pátek  1. 2. 2019 - čtvrtek 28. 2. 2019 | Přihlášená alba 

 

Výsledky soutěže

 

Únorové fotoknihy rozdáváme za nejkrásnější sněhové fotky. Vyrazte na hory a foťák rozhodně nezapomeňte vzít s sebou. Za odměnu můžete získat parádní slevu nebo dokonce hlavní výhru! Už se těšíme na vaše sněhové úlovky. 

 

 

Kromě toho můžete také hlasovat pro jiného fotografa. Máte jeden hlas, který snadno přidělíte kterémukoli snímku a pomůžete jeho autorce nebo autorovi vyhrát fotodárky zadarmo.

 

Co všechno můžete vyhrát

S prázdnou v rajčatové soutěži neodejde nikdo. Každý soutěžící získá poukázku na 30% slevu z celkové ceny na jednu objednávku fotoradostí.

Vítězové zvolení odbornou porotou se mohou těšit na:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

Zkrátka nepřijdou aní vítězové veřejného hlasování, pro které chystáme:

  1. místo: fotokniha v hodnotě 1 000 Kč zdarma
  2. místo: voucher na 50% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů
  3. místo: voucher na 40% slevu z celkové ceny na 1 objednávku fotoproduktů 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Jedete v únoru do Alp nebo raději na české hory? Baví vás více malebná zima v lese, na vesnici nebo si raději všímáte zimních detailů ve městě? Tohle všechno nás zajímá! Jak pojmete sníh a mráz je jen na vás. My budeme hodnotit krásu fotek i jejich originalitu a netradičnost. Máte zajímavý fotonápad? Sem s ním!

Jak se zúčastnit?

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje odborná porota i všichni rajčatoví fotografové. Hlasujte po celou dobu soutěže od  1. 2. do 28. 2. 2019. Stačí jen kliknout na „hlasovat“ u vybraného fotoalba. Každý může dát jeden hlas jakémukoliv soutěžnímu albu,  je tedy možné hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko „zrušit hlas“. Odborná porota vybere tři nejkrásnější fotky, které odměníme rajčatovými fotodárky.

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 2. 2019 do 28. 2. 2019 vkládejte 1 soutěžní fotografii na stránky Rajče.net a také hlasujte o nejlepší fotografie
  • od 1. 3. 2019 do 14. 3. 2019 hlasuje odborná porota 
  • během března  zveřejníme vítězné fotografie

Všechny vouchery odešleme oceněným fotografům v březnu 2019. Nezapomeňte: platnost poukazů je 2 měsíce a nevztahují se na výrobu fotek ani poštovné.

Hodně štěstí v soutěži!

Reklama