Rajčatový fotokalendář roku 2016: kdo vyhraje soutěž o nejlepší lednovou a únorovou fotografii?

soutěže | leden, únor úterý 1. 3. 2016 - čtvrtek 31. 3. 2016

Přihlášená alba - nejlepší fotografie ledna 2016

Přihlášená alba - nejlepší fotografie února 2016

 
Rajče dává dohromady kalendář s těmi nejlepšími fotkami z roku 2016 a každý rajčatový fotograf má šanci být jeho součástí. Buďte u toho a třeba bude na lednové či únorové stránce právě vaše fotka! A protože to uteklo jako voda a už je březen, sáhněte pro lednovou a únorovou fotku do počítače anebo do svých rajčatových alb. Těšíme se, s čím přijdete!

Jak to funguje a co můžete vyhrát?

Každý měsíc roku 2016 vyhlásíme soutěž o nejlepší fotku a budeme se těšit na vaše příspěvky. Autor nejlepší fotky získá stránku ve společném kalendáři a poukázku na rajčatové fotoknihy, pexesa a kalendáře v hodnotě 1000 Kč. Oceníme také druhou a třetí nejlepší fotku každého měsíce, a to voucherem na 700 a 500 Kč. 
 
Na konci roku 2016 se nám tak sejde 12 parádní fotek, ze kterých vytvoříme první společný kalendář rajčatových fotografů na rok 2017. Každý autor fotky v kalendáři od nás dostane kalendář jako poděkování, ostatní budou mít šanci si kalendář koupit. A pozor, to není všechno: autor fotky, kterou vybereme na titulní stránku kalendáře, dostane jako bonus voucher na 3 000 Kč!
 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Na lednovou a únorovou stránku společného rajčatového kalendáře bude porota vybírat fotku, která se tematicky hodí k roční době. Ať už vás zaujala lednová mrazivá příroda, dění na krmítku nebo třeba únorové masopustní veselice, určitě se s námi o svoje fotky podělte!

Fotku nemusíte nutně pořídit právě v lednu či únoru, ale musí s těmito měsíci souviset a musí být pořízena v roce 2016. Těšíme se na vaše nápady!

 

Jak se zúčastnit?

·         pokud ještě nemáte účet na Rajče.net, tak si ho založte

·         vyberte svou nejlepší lednovou a únorovou fotku 

·         vytvořte fotoalbum a přiřaďte ho do kategorie „Soutěž:Rajčatový kalendář - leden“ či Soutěž:Rajčatový kalendář - únor

·         vložte 1 vybranou fotku do 1 soutěžního alba

Jak hlasovat?

O vítězi tentokrát rozhoduje odborná porota. A určitě se u toho bude hádat, protože rajčatoví fotografové nastavili laťku v ostatních soutěžích hodně vysoko!

Do kdy soutěžíme?

·         od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016 vkládejte soutěžní fotografii na stránky Rajče.net

·         od 1. 4. 2016 do 7. 4. 2016 hlasuje odborná porota 

·         11. 4. 2016 zveřejníme vítězné fotografie za leden, únor i březen

 

Přečtěte si pravidla soutěže

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.