Fotokalendář 2019: soutěžte o prestižní místo pro vaši fotku a fotodárky zadarmo

 

Každý měsíc vybíráme nejkrásnější fotku, která získá místo na celé stránce ve společném kalendáři všech rajčatových fotografů. Fotky sbíráme od listopadu 2018 do října 2019 a výsledný kalendář bude zdobit domácnosti fotografů v roce 2020.

 

Jak to funguje a co můžete vyhrát?

Každý měsíc roku 2018 vyhlásíme soutěž o nejlepší fotku a budeme se těšit na vaše příspěvky. Autor nejlepší fotky získá:

  • prestižní místo na celé stránce ve společném kalendáři
  • a poukázku na rajčatové fotoknihypexesa a kalendáře v hodnotě 1000 Kč

Oceníme také druhou a třetí nejlepší fotku každého měsíce, a to voucherem na 700 a 500 Kč.

Na konci roku 2018 se nám tak sejde 12 parádní fotek, ze kterých vytvoříme první společný kalendář rajčatových fotografů na rok 2019. Každý autor fotky v kalendáři od nás dostane kalendář jako poděkování, ostatní budou mít šanci si kalendář koupit. A pozor, to není všechno: autor fotky, kterou vybereme na titulní stránku kalendáře, dostane jako bonus voucher na 3 000 Kč!

 

S jakými fotkami můžete soutěžit?

Společný kalendář všech rajčatových fotografů ukazuje to nejkrásnější, co se za uplynulý rok na Rajčeti objevilo. Takže při výběru vaší soutěžní fotky klaďte důraz na dobré světlo, kompozici i celkový dojem z fotky. Téma je jednoduché: vyfoťte to, co je typické pro daný měsíc. 

 

Jak se zúčastnit?

 

Jak hlasovat?

O vítězi rozhoduje pouze odborná porota. A určitě se u toho bude hádat, protože rajčatoví fotografové nastavili laťku v ostatních soutěžích hodně vysoko!

 

Do kdy soutěžíme?

  • od 1. 6. 2019 do 30. 6. 2019 vkládejte soutěžní fotografii na stránky Rajče.net
  • od 1. 7. 2019 do 15. 7. 2019 hlasuje odborná porota 
  • v průběhu července zveřejníme vítěznou červnovou fotografii
  • výsledný kalendář bude obsahovat listopadovou a prosincovou fotku z roku 2018, abyste si ho mohli objednat do konce roku 2019

Přečtěte si pravidla soutěže

 

Reklama