SOUTĚŽ O 5 DIGITÁLNÍCH ZRCADLOVEK OLYMPUS

soutěže | Moje nejhezčí fotografie | neděle 3.5.2009 - neděle 31.5.2009


Konečné výsledky, Přihlášená fotoalba

Informace o soutěži

Olympus E-520

Téma soutěže : Nejhezčí fotografie na Rajče.net.


Rajče.net slaví výročí překročení 100 000 000 fotek a proto pro vás připravilo soutěž. Zašlete nám nejlepší fotografii ze svého alba na Rajče.net a vyhrajte jednu z 5 prvotřídních zrcadlovek Olympus E-520. Každý, kdo se soutěže zúčastní jako soutěžící, obdrží do svého e-mailu poukaz na fotografickou brašnu Lowepro Nova 140AW v hodnotě 990 kč, kterou získáte ZDARMA při nákupu jakékoli digitální zrcadlovky Olympus v prodejnách Aaron.

Jak se zúčastnit

 • vytvořte, případně najděte ve svém archivu jednu svou nejlepší fotografii.
 • přiřaďte jedno fotoalbum do kategorie "soutěž: Nejhezčí fotografie na Rajče.net"
 • vaše fotografie bude zařazena do hlasování veřejnosti, které probíhá přímo na stránkách Rajče.net a také do hodnocení odborné poroty

Jak hlasovat

 • od pondělí 18.5. do neděle 31.5. 2009 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát 1 hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže, to znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete hlas albu zase odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování"

Komu je soutěž určena

Všem milovníkům fotografování, kteří se chtějí podělit o své fotografie.

Trvání soutěže

3.5. – 31.5.2009 – vkládání soutěžních fotografií na stránky Rajče.net

18.5. – 31.5. – veřejné hlasování o nejlepší fotografie

Ceny

 1. 4x digitální zrcadlovka OLYMPUS E-520 KIT - pro 4 autory fotografií s největším počtem hlasů
 2. 1x digitální zrcadlovka OLYMPUS E-520 KIT - autor nejlepší fotografie vybrané odbornou porotou
 3. Poukaz na fotografickou brašnu LOWEPRO NOVA 140AW v hodnotě 990 Kč, při nákupu jakékoli digitální zrcadlovky Olympus v prodejnách AARON nebo na www.aaron.cz

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá od neděle 3.5. do neděle 31.5.2009.
 2. Jedno soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "soutěž: Nejhezčí fotografie na Rajče.net"
 3. Jeden uživatel může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené album, ostatní alba jednoho uživatele budou vyřazena ze soutěže.
 4. Fotoalbum může obsahovat pouze jednu fotku, pokud album obsahuje víc fotografií, bude brána v potaz pouze výchozí (červeně označená) fotografie.
 5. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 7. Fotalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie, který musí být na vyžádání schopen zaslat její originál. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty a hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tento email musí být platným emailem. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby rajce.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.