Maturitní tablo roku 2011

soutěže | 5. ročník soutěže o nejoriginálnější maturitní tablo | pondělí 2.5.2011 - pondělí 30.5.2011

 

Výsledky, Přihlášená tabla,  mapa regionálních příloh MF DNES

 

MF DNES ve spolupráci s rajce.net připravila soutěž o nejoriginálnější maturitní tablo roku 2011 každého kraje. Tablo, které získá nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášeno nejlepším tablem České republiky.

Ceny

 1. regionální vítězové budou otištěni v regionálních přílohách MF DNES v pondělí 6. 6. 2011! Ukázky z minulého ročníku - Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj.
 2. speciální skupinová cena poroty - Zorbing pro celou třídu od společnosti ESENNCE.CZ a dárkový balíček od společnosti Oriflame pro každého z vítězné třídy.

Speciální skupinovou cenu do soutěže věnovala společnost ESENNCE.CZ a společnost Oriflame.

 

Pravidla soutěže (stručně)

 1. Pouze letošní tabla - do soutěže mohou být přihlášena pouze maturitní tabla vytvořená v roce 2011
 2. Celkový pohled na tablo s informací o soutěži - jedna z fotografí musí být celkový pohled na tablo ve výloze s viditelným "Informačním letákem". (ukázka fotoalba s tablem)

 

Partneři soutěže

 

Zážitková agentura ESENNCE.CZ to jsou stovky zážitků napříč celou republikou, od romantiky až po adrenalin, v cenách od několika set korun až po desetitisíce. Od netradičních masáží, přes gurmánské zážitky až po lety balónem. Vyzkoušejte originální pivní lázně, exotické masáže, zažijte adrenalin při skoku padákem nebo si dopřejte s partnerem romantický víkend pro dva. 

 

Oriflame je jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických společností přímého prodeje, založená v roce 1967 ve Švédsku. Operuje ve více než 60 zemích světa a ve více než 30 z nich má vedoucí postavení v některém segmentu. Oriflame nabízí kompletní sortiment kvalitních přípravků péče o pleť, vůní, dekorativní kosmetiky, potravinových doplňků a interiérových vůní, jež je distribuován prostřednictvím 3,3 milionů nezávislých kosmetických poradců. Oriflame má vlastní vývojové a výzkumné centrum, je držitelem několika patentů a kosmetiku vyrábí v 5 vlastních výrobních závodech. V České republice začala firma Oriflame působit v roce 1990, takže již oslavila 20 let úspěšné existence. Toto výročí oslavilo přes 90 000 nezávislých kosmetických poradců po celé republice. Oriflame Česká republika od roku 2002 spolupracuje s nadací Terezy Maxové. Oriflame netestuje své výrobky na zvířatech. Zvláštní důraz klade na používání přírodních látek a výtažků. Používá aerosoly, které neničí ozón, a výrobky jsou baleny do recyklovatelných obalů šetrných k životnímu prostředí.

 

Jak zařadit tablo do soutěže?

Informační leták

Před vyfocením a umístěním na Rajče můžete k tablu přidat i informační leták, kde lze pro Vaše tablo hlasovat. Informační letáček můžete nalepit na jakékoliv místo na Vašem tablu. Zvýšíte tak šance na výhru.

Verze pro tisk (pdf): vysoký leták, široký leták

Jak hlasovat?

 • od pondělí 2. 5. 2011 do neděle 30. 5. 2011 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže. To znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete svůj hlas albu odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování".

Popis speciální ceny poroty

Pro vítěze bude připraven zorbign pro celou třídu - jedna jízda pro každého, přičemž se jezdí se v koulích po dvou. Celkem tedy 15 jízd pro vítěznou třídu. Lokalita: Vrchlabí. Termín: pouze o sobotách. Celková délka akce: cca 2,5 hodiny. Tuto výhru nelze vyměnit za jiný produkt z nabídky agentury ESENNCE.CZ, ani směnit za peníze.

Každý student vítězné třídy získá balíček švédské přírodní kosmetiky Oriflame v hodnotě více než 1 800 Kč s řadou kosmetiky pro mladé lidi, kterou používá a doporučuje Ewa Farna. Balíček obsahuje nejen  kompletní péči o pleť, od čisticího gelu po protizánětlivou tyčinku či hydratační matující krém, a coll vůně (dámskou i pánskou), ale navíc holky potěší dekorativka jako řasenka, pudr i lesk; a kluky styling na vlasy v podobě vosku a gelu plus sprchový gel

Odborná porota

Jaroslav Kábele (ředitel iDNES.cz), Petr Kelin (ředitel produkce iDNES.cz), Miroslav Buček (zelinář), Jiří Borek (zelinář), Tomáš Satinský (zelinář), Martin Veverka (zelinář), Petra Hanzelková (marketing).

Pravidla soutěže (podrobně)

 1. Soutěž probíhá od pondělí 2. 5. 2011 do neděle 30. 5. 2011.
 2. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "*soutěž: tablo roku 2011".
 3. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie tabel, fotografií v albu může být více, ale jedna z nich musí být celkový pohled na tablo (ostatní mohou být doplňkové - ukázka fotoalba s tablem).
 4. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 5. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 6. Fotalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie. 
 7. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty a hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tato adresa musí být platnou emailovou adresou. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí. Cenu do soutěže věnuje společnost ESENNCE.CZ a společnost Oriflame. Výhry budou zaslány výherci poštou či předány osobně.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA").
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.