Maturitní tablo roku 2012

 

soutěže | 6. ročník soutěže o nejoriginálnější maturitní tablo | čtvrtek 3.5.2012 - čtvrtek 31.5.2012

 

Přihlášená tablamapa regionálních příloh MF DNES, Výsledky hlasování

 

MF DNES ve spolupráci s rajce.net připravila soutěž o nejoriginálnější maturitní tablo roku 2012 každého kraje. Tablo, které získá nejvyšší počet hlasů, bude vyhlášeno nejlepším tablem České republiky.

Ceny

 1. regionální vítězové budou otištěni v regionálních přílohách MF DNES v pondělí 4.6.2012.
 2. speciální skupinová cena poroty - paintball (včetně kuliček a vybavení) pro celou třídu od společnosti Paintball-hriste.cz.

 

Pravidla soutěže (stručně)

 1. Pouze letošní tabla - do soutěže mohou být přihlášena pouze maturitní tabla vytvořená v roce 2012
 2. Celkový pohled na tablo s informací o soutěži - jedna z fotografí musí být celkový pohled na tablo ve výloze s viditelným "Informačním letákem". (ukázka fotoalba s tablem)

 

Jak zařadit tablo do soutěže?

 

Informační leták

 

Před vyfocením a umístěním na Rajče můžete k tablu přidat i informační leták, kde lze pro Vaše tablo hlasovat. Informační letáček můžete nalepit na jakékoliv místo na Vašem tablu. Zvýšíte tak šance na výhru.

 

Verze pro tisk (pdf): vysoký letákširoký leták

 

Jak hlasovat?

 • od čtvrtka 3.5.2012 do čtvrtka 31.5.2012 klikněte u příslušného fotoalba na "hlasovat"
 • každý může dát jeden hlas každému albu, které je přihlášeno do soutěže. To znamená, že můžete hlasovat pro více alb. Pokud chcete svůj hlas albu odebrat, stačí kliknout na tlačítko "zrušit hlasování".

 

Popis speciální ceny poroty

Pro vítěze bude připraven paintball pro celou třídu dle výběru místa a termínu. Partner Paintball-hriste.cz zajistí veškeré vybavení k paintballu včetně kuliček.

Průběh programu bude upřesněn na základě místa, kde bude realizován. Místa, kde lze program realizovat: vojenská základna v Milovicích u Prahy, nebo lesní paintballové hřiště Teletín u Slapské přehrady. 

 
Paintballový areál na vojenské základně v Milovicích u Prahy. Jedno hřiště je tvořeno původními budovami, které používala sovětská armáda, zákopy, bunkry a lesem a zabírá plochu 20 000 m2, druhé paintballové bojiště jsme pro Vás připravili ve vzrostlém lese, doplněném o kulometná hnízda, okopy a pevnost. Jedná se o největší paintballový areál v ČR, celá vojenská základna, kterou můžete využít ke hře, zabírá plochu 100 000 m2. Prostor je vhodný i pro celovíkendové akce spojené s oslavami, kdy můžete rozbalit stanový tábor v našem areálu a večer nebudete nikoho rušit. V bývalém muničním skladu je i kryté sezení pro 50 osob, takže budete mít věci v suchu i za nepříznivého počasí.
 
 
Lesní paintballové hřiště v údolí potoka, které se nachází jižně od Prahy (cca 5 km od Slapské přehrady). Paintball můžete hrát na upraveném hřišti, kde jsou různé dřevěné kryty a bunkry nebo můžete válčit v okolním lese a krýt se za kameny, stromy, padlé kmeny a terénní nerovnosti jako opravdový "voják". U hřiště je zázemí s ohništěm a po paintballu se můžete jet vykoupat na Slapskou přehradu.
 

Odborná porota

 

Petr Kelin (ředitel produkce iDNES.cz), Miroslav Buček (zelinář), Jiří Borek (zelinář), Tomáš Satínský (zelinář), Martin Veverka (zelinář), Petra Hanzelková (marketing), Ladislav Nágl (majitel společnosti Paintball-hriste.cz)

 

Pravidla soutěže (podrobně)

 1. Soutěž probíhá od čtvrtka 3. 5. 2012 do čtvrtka 31. 5. 2012.
 2. Soutěžní fotoalbum musí být zařazeno do speciální kategorie "soutěž: tablo roku 2012".
 3. Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie tabel, fotografií v albu může být více, ale jedna z nich musí být celkový pohled na tablo (ostatní mohou být doplňkové - ukázka fotoalba s tablem).
 4. Fotografie musí vyhovovat pravidlům Rajče.net.
 5. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby bez omezení věku a státního příslušenství. Nezletilé osoby zastoupí v případě potřeby (převzetí ceny apod.) zákonný zástupce.
 6. Fotalbum může do soutěže poskytnout pouze skutečný autor fotografie. 
 7. Jeden soutěžící může přihlásit pouze jedno fotoalbum. Přihlášeno do soutěže bude pouze nejdříve vytvořené fotoalbum, ostatní alba téhož soutěžícího budou vyřazena ze soutěže.
 8. Vítězové soutěže budou vybráni na základě hlasování odborné poroty a hlasování návštěvníků webových stránek rajce.net.
 9. Výherci soutěže budou vyrozuměni pomocí přihlašovací emailové adresy daného soutěžícího. Tato adresa musí být platnou emailovou adresou. Pokud se nepodaří kontaktovat soutěžícího, bude ze soutěže vyřazen a cena postoupena dalšímu v pořadí.
 10. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a s pravidly Rajče.net, tj. zejména k jejich vystavení na Rajče.net a k prezentaci této soutěže a stránek Rajče.net na internetu, v tištěných a jiných komunikačních médiích, bez omezení území, času a množství a služby Rajče.net.
 11. Soutěžící dává svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené pořadatelem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si pořadatel právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit.
 13. rganizátory soutěže jsou společnost MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen "MAFRA") a společnost  Paintball-hriste.cz - Ladislav Nágl, Vltavská 15, 252 06 Davle, IČ: 71492895, DIČ: CZ8512110728.
 14. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 15. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění.
 16. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 17. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.