S Rajčetem si Vánoce konečně užijete!

Vybírejte a objednávejte dárky na Rajčeti až do (datum) prosince a do Štědrého dne budou u vás!

Dárky na poslední chvíli jsou vaší každoroční noční můrou? Děsíte se, že i letos vaše maminka zkritizuje svůj dárek? Nevíte čím potěšit svého milovaného či milovanou? Spolehněte se na Rajče i v předvánoční čas! Z pohodlí domova darujete krásné dárky pro maminku, babičku, přítelkyni i bratra. Originalitu garantujeme!

Rajče ví, že hodnota dárku je přímo úměrná s vloženým úsilím, snahou a nápaditostí dárce. My nabízíme kombinaci těchto předností a přidáváme bonus v podobě koupě dárku bez stresu v obchodech! Za jedno poštovné pořídíte dárek pro přítelkyni v podobě fotoknihy v pevné vazbě s fotografiemi z romantické letní dovolené, pro kamarády bláznivé pexeso s fotografiemi z narozeninové oslavy a tchána potěší nástěnný kalendář s vašimi snímky podzimní přírody.

Jedny fotografie, jedna práce, pět dárků

Rajčatovou fotoknihu můžete získat v měkké či tvrdé vazbě, ve dvou velikostech a na výběr máte i z devíti různých stylů! Ze stejných fotografií navíc můžete vytvořit malou fotoknihu v měkké vazbě jako dárek pro sestru a velkou v tvrdé vazbě pro babičku. Uděláte dvojnásobnou radost!

Rajčatové pexeso je pro všechny

Díky Rajčeti už pexeso dávno není jen pro děti. Darujte kamarádce pexeso s fotografiemi jejích nejoblíbenějších herců nebo vytvořte pexeso z fotografií ze společné zimní dovolené pro nejlepší kamarády. Oceníte je na společných akcích, rajčatové pexeso vydrží i polití a můžete volit ze tří typů pozadí! A děti budou mít radost z pexesa se svými hračkami nebo zvířecími miláčky.

Darujte originální dárek na celý rok

A nakonec novinka! Od letošního roku si u nás pořídíte i kalendář. Je nástěnný, s vašimi vlastními fotografiemi a začíná měsícem, který si sami zvolíte! Každý měsíc má v kalendáři svou vlastní stranu, na kterou se vejdou až čtyři fotografie. Znáte lepší dárek pro dědečka než kalendář s fotografiemi vnoučat, jak dovádí ve vodě, staví sněhuláky nebo pouští draky?

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.