Sešli jsme se ve Sloupu V. 15.-17.9.2023

Title

Sešli jsme se ve Sloupu V. 15.-17.9.2023

Description

Více jak 100 účastníků si o víkendu 15. - 17. 9. 2023 společné užilo, již páté, setkání na TZ Medvědín ve Sloupu v Čechách (základna 96. PS Veselí Medvědi), kdy byl většinový program sestaven z jednotlivých bloků programu, který připravili sami účastníci setkání.
V nabídce byly v sobotu dopoledne různé praktické dílny jako tvoření při oddílové činnosti (využití nepotřebného materiálu, vyrobte si s dětmi hru na výlety), broušení do skla, vypalování do dřeva (Markéta – PS Jince), improvizace (Mája – 68. PS Lvíčata), netradiční hry (PO Rondel), poznej táborovou základnu z leteckého pohledu - kvíz (Krtek) a drobné hry v oddíle (Paša – 68. PS Lvíčata)
Po výtečném obědě si mohli účastníci pod odborným vedením Rámy zahrát některé aktivity ze závěrečného setkání celoroční oddílové hry "POKLAD KURUPIRY". A před večeří si ti nejodvážnější ještě zaběhli "tvrďácký" závod domácích Veselých medvědů, ze které se ještě nikdo nevrátil bez bláta na obličeji (a nejen tam). S plným břichem řízků jsme si užili další společný večer u kytar (ukulele, basy...) a společného povídání.
Závěrem bych ještě rád poděkoval všem organizátorům za přípravu programu, Irmě s Jirkou za skvělé zajištění komplet stravy (myslím, že nikdo o hladu nebyl a všem chutnalo) a samozřejmě také domácím Medvědům nejen za super obsluhu v baru „U Veselého medvěda“. :-)

Period

Statistics

  • 127 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Extra pro fanoušky rajčatových alb zde máme slevu na všechny dárky z fotek. Sleva 25 % platí po zadání speciálního kódu 👉 : RajceZenam
S kódem: RajceZenam Akce platí do 10. 3. 2024
Získat slevu
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Sešli jsme se ve Sloupu V. 15.-17.9.2023
Comments Add