Sluneční čajovna a okolí

Název

Sluneční čajovna a okolí

Popis

Čas od času se setkáváme v kladenské Sluneční čajovně, která je umístěna v zachovalé staré zástavbě čtvrti zvané Nové Kladno (ale to ne kvůli panelákům a nové výstavbě v posledních letech, ale tak se ta část Kladna jmenuje od dob, kdy zde těžba uhlí a rozvoj železářského průmyslu vyvolaly nutnost nové výstavby, tehdy spíš dělnických domků a i nějakých těch činžovních domů). A mne napadlo vyfotit i její nejbližší okolí.

Období

Statistiky

  • 14 fotek
  • 3 se líbí

Fototechnika

Panasonic DMC-FZ200

Kategorie a štítky

Nastavení

Nahlásit album
Až 35% slevy: Nenechávejte fotky ležet jen na disku a internetu. Vytvořte si z nich snadno fotoknihu, fotky, fotoplakáty, kalendáře a jiné fotodárky, které vám budou dlouhou připomínat vaše zážitky. Nyní ušetříte s prázdninovou slevou. Mrkněte na to! 😉 Akce platí do 3. 8. 2025
Zjistit víc

Vytvořte si fotodárky

Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.