Neckyáda v Louňovicích pod Blaníkem (23. 7. 2022)

Title

Neckyáda v Louňovicích pod Blaníkem (23. 7. 2022)

Description

Neckyáda v Louňovicích pod Blaníkem. To je akce plná vodních radovánek, soutěží a disciplín, zábavy, dobrého jídla i pití. Letos se neckyáda u louňovického přírodního koupaliště konala v sobotu 23. července od 12.30 hodin.

“I přes hrozící bouřky a přívalové deště, které k nám pod Blaník naštěstí nedorazili, jsme se událost rozhodli uspořádat. Nakonec bylo příjemně slunečno, nebylo takové vedro jako v minulých dnech, takže pro nás ideální. A přišlo doopravdy mnoho lidí, jak od nás z městyse, tak i z okolních vsí. Oproti minulým ročníkům nás tu bylo snad nejvíce,” prozradil za pořádající Pavel Hradecký.

Na neckyádě si mohli zájemci tradičně vyzkoušet koulenou, tedy kutálení míče přes lávku, přejezd přes lávku na kole a kolečku, souboj na lávce, soutěž v neckách a letos poprvé i novou disciplínu, hromadný sprint ve vodě. #vesnice #lounovicepodblanikem #slavnost #lidé #rodina_přátelé #oslavy #děti #zábava #kultura #leto #voda #neckyada #koupaliste #souteze

Period

Statistics

  • 237 photos
  • 2 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Neckyáda v Louňovicích pod Blaníkem (23. 7. 2022)
Comments Add