Hledání

1 322 vyhledaných výsledků

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

matulik9
  • duben 2011
  • 12 zobrazení
motoya22
Prodám KTM SX 125, r.v. 04, cena 61 000 Kč, kontakt- motoya22@seznam.cz
více  Zavřít popis alba 
  • 26.2.2008
  • 240 zobrazení
tigert34
Tesla RVL-X 125 W (121)(319)
více  Zavřít popis alba 
  • duben 2019
  • 47 zobrazení
tigert34
Tesla RVL-X 125 W (701)(285), Tesla RVL-X 125 W (181) s deltou (284)
více  Zavřít popis alba 
  • prosinec 2013
  • 147 zobrazení
tigert34
Tesla RVL-X 125 W (12)(243)
více  Zavřít popis alba 
  • červenec 2014
  • 103 zobrazení
foto-unhost
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 28.4.2013
  • 131 zobrazení
jahejdy
V roce 125. výročí založení Klubu českých turistů organizuje obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a KČT Krásná Lípa túru o délce cca 19 km zapomenutými stezkami nejkrásnějšími místy zadního Českého Švýcarska.
Trasa: Mezní Louka - Hluboký důl - Zadní Jetřichovice - Vlčí rokle - plavba na lodičkách po Křinici - Zadní Doubice - soutěska Bílého potoka - Mikulášovice (horní nádraží).
http://akce.ceskesvycarsko.cz/cs/zazitky
více  Zavřít popis alba 
298 komentářů
  • 21.4.2013
  • 302 zobrazení
jackal001
Výsledky:
SUPER BUGGY+D7
01.POSPÍSILÍK Tomás CZE SKODA
02.KERKA Roman CZE TATRA Sport
03.VONTZEMU Josef CZE BMW
04.BARTOS Petr CZE FORD RS Cosworth 2000
05.HORÁK David CZE SUPER Buggy PRXV6
06.STETINA Jaromir CZE AUDI A8 2000
07.STETINA Vladislav CZE PROPULSION
08.HOSEK Jaroslav CZE MITSUBISHI
09.SMRZ Jan CZE FORD Cosworth
10.NEUMAN Michal CZE NISSAM

BUGGY 1600+D8
01.OCIEPKA Adam CZE CROSSCAR 2010
02.BOUS Stanislav CZE HONDA CR TTF
03.PLACHÝ Martin CZE KAWASAKI
04.LUNÁK Zbynek CZE FORD Alfa racing
05.JONÁS Josef CZE SUZUKI GSXR
06.KORÍNEK Lukás CZE PRO PDM

TOURING AUTOCROSS+D5
01.NEUMANN Miroslav CZE TOYOTA Corolla
02.KORÍNEK Borivoj CZE FORD Focus
03.SVOBODA Pavel CZE MITSUBISHI EVO
04.GIESLER Lubomír CZE SKODA Fabia
05.BROZEK Jan CZE FORD Focus
06.BITTMAN Jakub CZE PEUGEOT 206
07.HORCICKA Dusan CZE FORD Focus
08.BRET Jirí CZE SKODA Fabia
09.VÝBORNÝ Otakar CZE MITSUBISHI Lancer
10.SVOBODA Vlastimil CZE VW Golf

JUNIOR BUGGY
01.FORMÁNEK Jirí CZE YAMAHA R6
02.KUBÍCEK Jakub CZE YAMAHA R6
03.TRÍSKA Václav CZE SUZUKI 250
04.SMÍD Filip CZE YAMAHA R6
05.FRANC Radek CZE YAMAHA R6
06.NIKODÉM Petr CZE SUZUKI

DIVISION 3-125 RB
01.PROKOP Dominik CZE YAMAHA YZF
02.NOVOTNÝ Jakub CZE YAMAHA YZF
03.TEJES Libor CZE YAMAHA YZF
04.HARTYCH Ondrej CZE MZ
05.KADLECÍK Martin CZE MZ RT
06.SVORC Josef CZE KTM
07.PÁLA Milan CZE HONDA

DIVISION 3-250 RB
01.FUCÍK Miroslav CZE HONDA CRF
02.VACULÍK Vojtech CZE SUZUKI RR
03.FURAZHIN Matvey RUS HONDA
04.HUSEK Ludvík CZE HONDA TM
05.VANEK Milan CZE YAMAHA
06.ZOUBKOVÁ Adéla CZE SUZUKI RMZ
07.VOHNOUT Lukás CZE SUZUKI
08.KOLENÍK Ondrej CZE HONDA TM

KARTCROSS
01.SLECHTA Ondrej CZE RSK-Honda
02.KUNES Jan CZE RSK-Honda
03.DUCHÁCEK Sláva CZE RSK-Honda
04.HAVELKA Jiří CZE RSK-Kawasaki
05.BALATKA Vladimír CZE RSK-Kawasaki
06.NOVÁK Petr CZE RSK-Honda
07.SVOBODA Tomás CZE RSK-Honda
08.BENDA Michal CZE RSK-Honda
09.ROUBÍCEK Jan CZE RSK-Yamaha
10.VÍTEK Robert CZE RSK-Honda
více  Zavřít popis alba 
  • říjen 2012
  • 195 zobrazení
jackal001
Výsledky:
DIVIZE 1+5
1. 101 Svoboda Martin D1 LANDA Daniel CZ Mitsubishi Evo 8 8 06:17,93 20
2. 127 Neuman Miroslav D1 NEUMAN Miroslav CZ Toyota Corola 8 06:21,14 17
3. 137 Burian Vlastimil D5 BURIAN Vlastimil CZ Škoda Fabia 8 06:33,31 15
4. 435 Bittman Jakub D5 BITTMAN Jakub CZ Peugeot 206 8 06:36,12 13
5. 134 Havran Michal D5 HAVRAN Michal CZ VW 8 06:47,88 12
D3A+D8
1. 219 Jánoš Tomáš D3A JÁNOŠ Tomáš CZ VW Buggy 8 05:48,23 20
2. 203 Motorsport Sekanina v AČR D3A SEKANINA Marek CZ Suzuki Tommi 8 05:55,16 17
3. 204 Bous Stanislav D8 BOUS Stanislav CZ Honda CR TTF 8 06:05,54 15
4. 220 Plachý Karel D3A PLACHÝ Martin CZ Kawasaki 1200 8 06:07,81 13
5. 222 Hájek Ondřej D8 HÁJEK Tadeáš CZ Škoda Octavia 8 06:34,46 12
D3+D7
1. 15 Czech National Team D3 KEŘKA Roman CZ Tatra 4000 8 06:13,46 20
2. 2 Smrž Honza D3 SMRŽ Honza CZ FORD Cosworth 8 06:26,32 17
3. 1 Czech National Team D3 BARTOŠ Petr CZ Ford RS Cosworth 2000 8 06:30,89 15
4. 3 Mediasport Team D3 HOŠEK Jaroslav CZ Audi A8 3993 8 06:47,34 13
5. 7 KRTZ Znojmo v AČR D3 VACULÍK Boris CZ Nissan 3500 8 06:47,57 12
D3 JB
1. 308 AMK Zálesí v AČR KUPEC Radomír CZ Yamaha R6 8 06:28,59 20
2. 313 AK Krakonoš D.Branná KUŽELOVÁ Ivana CZ Honda CBR 600 8 06:30,39 17
3. 319 Petr Zeman ZEMAN Petr CZ Sadev Yamaha 8 06:32,95 15
4. 309 Autoklub Laroteam v AČR ROUČKA Adam CZ Suzuki 600 8 06:36,35 13
5. 311 Formánek Petr FORMÁNEK Jiří CZ Yamaha R6 8 06:45,81 12
D6
1. 152 Handík Tomáš HANDÍK Tomáš CZ Škoda Felicia 8 06:13,06 20
2. 157 Martin Kopena KOPENA Martin CZ Škoda Felicia 8 06:20,83 17
3. 155 AB MOTORSPORT HALOUSKA Stanislav CZ Škoda Felicia 8 06:28,77 15
4. 171 Šindelek Martin ŠINDELEK Martin CZ Škoda Felicie 8 06:32,23 13
5. 182 Marhold Tomáš MARHOLD Tomáš CZ Ford Fiesta 1600 8 06:41,46 12
Kartcross
1. 2 Polák Roman POLÁK Roman CZ RSK RR 8 06:08,57 20
2. 8 Havelka Jiří HAVELKA Jiří CZ RSK Hornet 8 06:09,44 17
3. 11 Kalvoda Roman VASZILY Lumír CZ Kart 8 06:19,83 15
4. 4 Mediasport CHOTT Martin CZ RSK 8 06:30,17 13
5. 5 Šlechta Libor ŠLECHTA Ondřej CZ RSK RR 8 06:30,41 12
RB 160
1. 2 Teješ Libor TEJEŠ Libor CZ Havel RSXV 6 06:22,68 20
2. 4 Pytloun Miroslav PYTLOUN Daniel CZ Honda 6 06:44,99 17
3. 3 AMK v AČR Dobřany ŠVORC Josef CZ Honda Havel RC 6 06:45,75 15
4. 9 K)uffel Petr KÜFFEL Petr CZ Havel 6 06:58,55 13
5. 11 AMK Humpolec SVOBODA Petr CZ HONDA 6 07:01,21 12
RB 125
1. 7 EVO CAR Okříšky ŠKOLA Robert CZ MZ 6 05:03,63 20
2. 5 Fučík Miroslav FUČÍK Miroslav CZ Rydos RSXV 03 6 05:18,04 17
3. 11 Megapress s.r.o. Brno PROKOP Dominik CZ YAMAHA 6 05:18,23 15
4. 13 Klub Racing Team VACULÍK Vojtěch CZ Havel RSXV 6 05:29,60 13
5. 6 Abmotorsport klub v AČR HUŠEK Ludvík CZ Honda CBR 6 05:29,67 12
RB 250
1. 1 CARAVAN METROPOL s.r.o. NIKODÉM Petr CZ RMZ 6 04:43,00 20
2. 2 Vaněk Miloslav VANĚK Milan CZ RB250 6 04:44,99 17
3. 13 Tříska Jaroslav TŘÍSKA Václav CZ SUZUKI 6 04:52,43 15
4. 4 Automoto Klub v AČR Hořice NOVÁK Marek CZ TM MX 250 6 04:58,26 13
5. 7 Megapress s.r.o. Brno PROKOP Adam CZ Yamaha 6 04:58,87 12
https://www.youtube.com/watch?v=lbaWg3i-HoYhttps://www.youtube.com/watch?v=c0j5_GsBais
více  Zavřít popis alba 
  • 11.7.2010
  • 795 zobrazení
mercedesbenz13
OFICIÁLNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA NOČNÍ BĚH VLAŠIMSKÝM PARKEM
12. 10. 2019
NOČNÍ BĚH
st. č.
Příjmení
Klub

# Příjmení Jméno Klub st. č. # Oficiální čas Ztráta
1. Neděla Štěpán Trhový Štěpánov #3# M 1. 00:27:47
2. Jánošík Rudolf Vlašim #1# M 2. 00:28:05 +00:00:18
3. Albrecht Luboš #140# M 3. 00:29:03 +00:01:16
4. Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou #5# M 4. 00:29:35 +00:01:48
5. Pejša Jan smí být prázdné #64# M 5. 00:29:46 +00:01:59
6. Jahoda Martin Benešovský běžecký klub #127# M 6. 00:31:33 +00:03:46
7. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #4# M 7. 00:32:27 +00:04:40
8. Hergesell Jiří Vracovice #119# M 8. 00:33:09 +00:05:22
9. Stibor Jan Jeseník #129# M 9. 00:33:11 +00:05:24
10. Foller Miroslav EFA TÝM #106# M 10. 00:33:19 +00:05:32
11. Stožický Petr Benešovský běžecký klub #80# M 11. 00:33:47 +00:06:00
12. Adamcová Andrea Vlašim #2# F 1. 00:33:54 +00:06:07
13. Prchlík Adam Benešovský běžecký klub #69# M 12. 00:34:03 +00:06:16
14. Svatoň Michal Vlašim #82# M 13. 00:34:24 +00:06:37
15. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov #123# M 14. 00:34:39 +00:06:52
16. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub #29# M 15. 00:34:58 +00:07:11
17. Vosátka Josef Vlašim #113# M 16. 00:35:01 +00:07:14
18. Petrásková Nikol Jiskra Zruč nad Sázavou #7# F 2. 00:35:05 +00:07:18
19. Muck Vladimír Vlašim #117# M 17. 00:35:13 +00:07:26
20. Paszyc Matouš #62# M 18. 00:35:14 +00:07:27
21. Ševců Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #86# M 19. 00:35:15 +00:07:28
22. Jiroušková Hana Znosim #6# F 3. 00:35:16 +00:07:29
23. Korn David Trhový Štěpánov #48# M 20. 00:35:25 +00:07:38
24. Brožík František Sellier & Bellot Vlašim #15# M 21. 00:35:26 +00:07:39
25. Straka Tomáš Benešov #81# M 22. 00:35:41 +00:07:54
26. Jedlička Richard #43# M 23. 00:35:43 +00:07:56
27. Březinová Monika #139# M 24. 00:35:45 +00:07:58
28. Vlk Václav Loket, Radíkovice #98# M 25. 00:35:52 +00:08:05
29. Kačenga Matěj Benešov #104# M 26. 00:36:18 +00:08:31
30. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou #87# M 27. 00:36:23 +00:08:36
31. Sehnal Andrien SC Radotín #132# M 28. 00:36:35 +00:08:48
32. Schovánek Milan Krčský les B #74# M 29. 00:37:13 +00:09:26
33. Ajgrman Miloš Vlašim #11# M 30. 00:37:26 +00:09:39
34. Bresan Vlastimil Vlašim #13# M 31. 00:37:29 +00:09:42
35. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub #70# F 4. 00:37:43 +00:09:56
36. Tůma Jonáš Vranov #90# M 32. 00:37:45 +00:09:58
37. Závorka Milan SDH CHABEŘICE #9# M 33. 00:37:47 +00:10:00
38. Plzák Jakub BB-Bořeňovičtí běžci #141# M 34. 00:37:49 +00:10:02
39. Zvárová Barbora Ostrov #124# F 5. 00:37:50 +00:10:03
40. Danešová Martina Sázava #23# F 6. 00:37:55 +00:10:08
41. Marek Jan SK Nusle #126# M 35. 00:38:36 +00:10:49
42. Uttl Libor AC Šakalík #8# M 36. 00:38:37 +00:10:50
43. Cinka Ivan Atletika Benešov #19# M 37. 00:38:50 +00:11:03
44. Kříž Lubomír Vlašim SBST #102# M 38. 00:39:11 +00:11:24
45. Boušek Bohumil Trhový Štěpánov #12# M 39. 00:39:40 +00:11:53
46. Macháček Libor Sedlčany #56# M 40. 00:39:49 +00:12:02
47. Koníček Lukáš Praha 6 #47# M 41. 00:39:50 +00:12:03
48. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub #28# F 7. 00:40:00 +00:12:13
49. Kamarýt Pavel Trhový Štěpánov #44# M 42. 00:40:23 +00:12:36
50. Slavíček Jindřich Jiřice #76# M 43. 00:40:30 +00:12:43
51. Bursík Martin Benešov #18# M 44. 00:40:34 +00:12:47
52. Šimek Miloslav Vlašim #88# M 45. 00:40:37 +00:12:50
53. Poledňáková Olga Trhový Štěpánov #67# F 8. 00:40:44 +00:12:57
54. Kapko Štěpán Vlašim #131# M 46. 00:41:03 +00:13:16
55. Pospíšil Ondřej Radošovice (Bystřice) #68# M 47. 00:41:07 +00:13:20
56. Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sazavou #33# M 48. 00:41:33 +00:13:46
57. Gabko Lukáš TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #32# M 49. 00:41:34 +00:13:47
58. Závorková Vendula SDH Chabeřice #112# F 9. 00:41:40 +00:13:53
59. Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou #24# M 50. 00:41:41 +00:13:54
60. Brož Zdeněk Trhový Štěpánov #14# M 51. 00:42:14 +00:14:27
61. Vynšová Monika Atletika Benešov #100# F 10. 00:42:27 +00:14:40
62. Dumský Ondřej Benešov #25# M 52. 00:42:31 +00:14:44
63. Vrkoslav Jonáš Benešov #105# M 53. 00:42:54 +00:15:07
64. Plášilová Kateřina Senohraby #66# F 11. 00:42:58 +00:15:11
65. Březinová Monika #16# F 12. 00:42:59 +00:15:12
66. Malá Jana #111# F 13. 00:43:00 +00:15:13
67. Fialová Jitka Vlašim #30# F 14. 00:43:20 +00:15:33
68. Hnízdilová Eva Běžci Slaný #36# F 15. 00:43:33 +00:15:46
69. Liška Jan Hasiči SDH Vlašim #55# M 54. 00:43:48 +00:16:01
70. Sochosová Markéta Jablonná nad Vltavou #136# F 16. 00:43:49 +00:16:02
71. Brož Josef #118# M 55. 00:44:07 +00:16:20
72. Vrána Jindřich #99# M 56. 00:44:22 +00:16:35
73. Kuliš Petr Vlašim #52# M 57. 00:44:28 +00:16:41
74. Vaňha Jan biatlon Klecany #96# M 58. 00:44:32 +00:16:45
75. Peukert Jiří Zruč nad Sázavou #65# M 59. 00:44:33 +00:16:46
76. Tůmová Leontýna Dubovsko #94# F 17. 00:44:47 +00:17:00
77. Tůma Ladislav Vranov #92# M 60. 00:44:48 +00:17:01
78. Schreinerova Veronika #75# F 18. 00:44:56 +00:17:09
79. Kotěra Martin Medlešice #49# M 61. 00:45:01 +00:17:14
80. Slunečková Lucie #77# F 19. 00:45:02 +00:17:15
81. Soták Radek Benešov #138# M 62. 00:45:03 +00:17:16
82. Černý Lukáš Mokrá Lhota #137# M 63. 00:45:04 +00:17:17
83. Vilímek Stanislav Benešov #97# M 64. 00:45:08 +00:17:21
84. Vondrušková Lucie #130# F 20. 00:45:11 +00:17:24
85. Nováková Alena Benešov #120# F 21. 00:46:02 +00:18:15
86. Šandová Andrea #83# F 22. 00:46:07 +00:18:20
87. Adamová Kateřina Vlašim #10# F 23. 00:46:19 +00:18:32
88. Průchová Denisa Vlašim #72# F 24. 00:46:20 +00:18:33
89. Liolias Pavel Vlašim #54# M 65. 00:46:21 +00:18:34
90. Přibylová Lucie Načeradec #108# F 25. 00:46:22 +00:18:35
91. Česká Denisa Neveklov #22# F 26. 00:46:23 +00:18:36
92. Pavelková Pavlína Vlašim #63# F 27. 00:46:29 +00:18:42
93. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy #107# F 28. 00:47:22 +00:19:35
94. Zamrzlová Štěpánka Humpolec #101# F 29. 00:47:23 +00:19:36
95. Klementová Nikola #45# F 30. 00:47:43 +00:19:56
96. Homolková Zdeňka StádoLam #37# F 31. 00:48:02 +00:20:15
97. Malý Jiří StádoLam #58# M 66. 00:48:03 +00:20:16
98. Kotěrová Iva Medlešice #50# F 32. 00:48:44 +00:20:57
99. Staněk Jan Divišov #78# M 67. 00:48:48 +00:21:01
100. Lažanová Valérie Vlašim #53# F 33. 00:49:01 +00:21:14
101. Maresova Miroslava Jablonna nad Vltavou #59# F 34. 00:49:27 +00:21:40
102. Staňková Hana Divišov #79# F 35. 00:49:37 +00:21:50
103. Dušková Dagmar Jihlava #26# F 36. 00:49:44 +00:21:57
104. Křenek Martin Jihlava #51# M 68. 00:49:45 +00:21:58
105. Hrubá Karolína Šneci v běhu #40# F 37. 00:50:05 +00:22:18
106. Klíma Tomáš Vlašim #46# M 69. 00:50:34 +00:22:47
107. Novotná Jitka Divišov #134# F 38. 00:51:11 +00:23:24
108. Růžička Josef #121# M 70. 00:51:21 +00:23:34
109. Wei Steven Vlašim #103# M 71. 00:51:46 +00:23:59
110. Filip Pavel Strojetice #133# M 72. 00:52:31 +00:24:44
111. Halešová Veronika #135# F 39. 00:52:32 +00:24:45
112. Čechová Petra #128# F 40. 00:53:11 +00:25:24
113. Švancarová Martina Vestec #89# F 41. 00:53:30 +00:25:43
114. Trojášková Soňa #115# F 42. 00:54:36 +00:26:49
115. Albertová Eva Načeradec #109# F 43. 00:54:41 +00:26:54
116. Albrecht Pavel České Budějovice #110# M 73. 00:55:02 +00:27:15
117. Kahounová Jana Benešov #116# F 44. 00:55:26 +00:27:39
118. Houdková Klára Ostrov nad Ohří #38# F 45. 00:55:27 +00:27:40
119. Pechová Iveta BBK Benešov #114# F 46. 00:55:33 +00:27:46
120. Houdková Lucie Praha #39# F 47. 00:55:38 +00:27:51
121. Daňková Veronika Vlašim #122# F 48. 00:55:51 +00:28:04
122. Egidová Nikola Husinec-Řež #27# F 49. 00:56:27 +00:28:40
123. Šaňková Adéla Hasiči SDH Vlašim #84# F 50. 00:58:59 +00:31:12
124. Červová Zuzana MSF Vlašim #21# F 51. 00:59:26 +00:31:39
125. Zhorná Dominika Hasiči SDH Vlašim #93# F 52. 00:59:54 +00:32:07
126. Merašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic #61# F 53. 01:08:10 +00:40:23
127. Hanzlová Jana Vestec #34# F 54. 01:08:13 +00:40:26
128. Hrabalová Dagmar #125# F 55. 01:08:14 +00:40:27
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
irontime
více  Zavřít popis alba 
  • 13.10.2019
  • 106 zobrazení
kopis
  • 27.5.2019
  • 10 zobrazení
autovlasim
  • 14.11.2018
  • 56 zobrazení
spaceet
  • 26.2.2017
  • 33 zobrazení
kopy16
  • 24.5.2013
  • 81 zobrazení
emerelka
  • leden 2010 až únor 2015
  • 107 zobrazení
2stoupa
  • prosinec 2008 až listopad 2010
  • 45 zobrazení
khv
Kategorie: ostatní
více  Zavřít popis alba 
  • 10.7.2006
  • 56 zobrazení
malina84
  • 103 zobrazení
ssmak
  • 6.12.2019
  • 9 zobrazení
ssmak
  • 6.12.2019
  • 3 zobrazení
jirkanadruhou
  • 13.6.2019
  • 75 zobrazení