superfotograf
Kategorie: lidézábava
více  Zavřít popis alba 
3 komentáře
  • 15.10.2017
  • 8 844 zobrazení
kacphotography
více  Zavřít popis alba 
  • 31.10.2013
  • 2 120 zobrazení
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
dolele
Soutěž sólo, duo, miniformace
Výsledky:
Juniorská kategorie – Arabelky Holešov:
Nikola Zlámalová - sólo s hůlkou - 4. místo (v konkurenci 26 děvčat)
Kateřina Dudová – sólo s rekvizitami – 3. místo a bronzová medaile
N. Zlámalová + K. Dudová – duo s rekvizitami – 3. místo a bronzové medaile
Adéla Froňková + Klaudie Pospíšilová – duo s hůlkou – 7. místo (z 21 děvčat)
K.Teplíčková, L. Zakopalová, T. Müllerová, K. Brodová, K. Zicháčková – miniformace s hůlkou - 3. místo a bronzový pohár

Seniorská kategorie – Holešovské mažoretky:
Lenka Doleželová – sólo s rekvizitami – 1. místo a zlatá medaile
Barbora Maťová + Lenka Dujková – duo s hůlkou – 1. místo a zlaté medaile
B.Maťová, M. Maťová, L. Dujková, L. Doleželová – miniformace s hůlkou - 1. místo a zlatý pohár
více  Zavřít popis alba 
  • 4.4.2009
  • 2 053 zobrazení
tteess
Kategorie: zábava
více  Zavřít popis alba 
  • 24.3.2007
  • 1 637 zobrazení
piki4
31.1.2020.Gymnaziálny ples 2020 Celé jedno kolo nám hral a spieval náš studentský súbor Gymnazista. foto: Klaudia Plančárová, Kristián Kokuľa
Kategorie: lidé
více  Zavřít popis alba 
  • 31.1.2020
  • 1 662 zobrazení
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
niikoo
  • 7.3.2014
  • 1 476 zobrazení
fotoaerobik
Fit Studio D - 1.místo - Španělky, Bohemia Aerobic Tour Jičín, stepy 13-14 let, 27.5.2017
Závodnice: Kateřina Daniová, Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Lea Podoubská, Lucie Masopustová
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 27.5.2017
  • 1 262 zobrazení
dolele
Ronov nad Doubravou, 11.-12.6. 2011

Anetka Krčmařová - sólo děti pochod - 1.místo - Mistr ČR

Denča Novotná - sólo děti pochod - 4.místo

Nikča Mikešková - sólo děti pochod - 9.-11.místo

Markétka Křenková - sólo děti pochod - 12.-17. místo

Lenča Smýkalová - sólo děti rekvizity - 2.místo - postup na ME

Nikča Zlámalová - sólo rekvizity junior ml. - 1.místo - - Mistr ČR - postup na ME

Verča Očadlíková + Lucie Bubíková - duo děti pochod - 5.místo

Adélka Froňková + Klaudie Pospíšilová - duo junior ml. pochod - 7.místo

Katka Dudová + Tereza Müllerová - duo junior st. pochod - 4.místo

Lenka Dujková + Barbora Maťová - duo senior rytmic - 6.místo
více  Zavřít popis alba 
  • 12.6.2011
  • 1 229 zobrazení
dolele
"O pohár ze zámku" - nepostupová soutěž sólo/duo/trio

Denisa Novotná (sólo kadet - baton) - 3. místo
Lenka Smýkalová (sólo junior - baton) - 15.místo
Aneta Karlíková (sólo junior - baton) - 19.místo
Nikola Zlámalová (sólo junior - twirling) – 1.místo
Nikola Zlámalová (sólo junior - rekvizity) – 2.místo
Adéla Froňková + Klaudie Pospíšilová (duo junior - baton) – 4.místo
Tereza Müllerová + Katka Dudová (duo senior - baton) - 6. místo
Lucie Zakopalová + Klára Brodová (duo senior - baton) - 11.místo
Lenka Doleželová (sólo senior extra - twirling) – 1.místo
Lenka Doleželová (sólo senior extra - baton) – 1.místo
Lenka Dujková + Barbora Maťová (duo/trio senior extra - baton) – 1.místo
Lenka Dujková + Barbora Maťová + Petra Manišová (duo/trio senior extra - baton) – 2. místo
více  Zavřít popis alba 
  • březen 2008 až březen 2010
  • 1 130 zobrazení
masancata
  • 14.5.2013
  • 1 090 zobrazení
kockysos
  • březen 2014 až červenec 2016
  • 1 040 zobrazení
lucik74
  • podzim 2012
  • 1 016 zobrazení
dolele
Markéta Křenková - 2.místo

Adéla Froňková - 7.místo

Natálie Pospíšilíková - 8.místo

Aneta Krčmařová - 4.místo

Nikola Zlámalová - 2.místo

Aneta Krčmařová + Agáta Horáková - 1.místo

Markéta Křenková + Alena Omastová - 2.místo

Markéta Zelinková + Kateřina Lochmanová - 3.místo

Lucie Hlobilová + Jolana Saibertová - 1.místo

Tereza Müllerová + Kateřina Dudová - 2.místo

Adéla Froňková + Klaudie Pospíšilová - 4.místo
více  Zavřít popis alba 
  • 23.6.2012
  • 1 004 zobrazení
tomm2000
více  Zavřít popis alba 
  • loni na jaře
  • 960 zobrazení
waverka
více  Zavřít popis alba 
130 komentářů
  • 6.10.2011
  • 937 zobrazení
lucik74
  • září 2011 až prosinec 2016
  • 914 zobrazení
kabrove
* 5.9.2009
Kategorie: děti
více  Zavřít popis alba 
  • září 2009 až září 2015
  • 899 zobrazení
dolele
Nikča Mikešková - sólo děti pochod - 2.místo
Anetka Krčmařová - sólo děti pochod - 5.místo
Denča Novotná - sólo děti pochod - 7.místo
Markétka Křenková - sólo děti pochod - 8.místo
Lenka Smýkalová - sólo děti rekvizity - 1.místo
Nikča Zlámalová - sólo rekvizity junior ml. - 1.místo
Verča Očadlíková + Lucie Bubíková - duo děti pochod - 3.místo
Adélka Froňková + Klaudie Pospíšilová - duo junior ml. pochod - 2.místo
Lucie Zlámalová + Katka Lucká - duo junior ml. pochod - 3.místo
Katka Dudová + Tereza Müllerová - duo junior st. pochod - 3.místo
Lenka Dujková + Barbora Maťová - duo senior rytmic - 1.místo
více  Zavřít popis alba 
1 komentář
  • 22.5.2011
  • 899 zobrazení
fotoaerobik
Fit Studio D - 3.místo - Španělky, Bohemia Aerobic Tour Kutná Hora, stepy 13-14 let, 23.4.2017
Závodnice: Kateřina Daniová, Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Lea Podoubská, Lucie Masopustová
Fit Studio D - 6.místo - Cats, Bohemia Aerobic Tour Kutná Hora, stepy 11-12 let, 23.4.2017
Závodnice: Anna Lehárová, Majda Chromá, Majda Dvořáková, Viktorie Voříšková, Ema Chmátalová, Petra Sedláčková, Marie Maršálová, Nikola Němečková
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 23.4.2017
  • 895 zobrazení
fotoaerobik
Fit Studio D - 1.místo - Španělky, Bohemia Aerobic Tour Jičín, stepy 13-14 let, 8.4.2017
Závodnice: Kateřina Daniová, Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Lea Podoubská, Lucie Masopustová
Fit Studio D - 6.místo - Cats, Bohemia Aerobic Tour Jičín, stepy 11-12 let, 8.4.2017
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 8.4.2017
  • 838 zobrazení
zsz-sport
18 marca 2010 na krytej pywalni Laguna w Jastrzębiu Zdroju zostały rozegrane Miejskie Zawody Pływackie chłopców i dziewcząt. Indywidualnie reprezentanci ZSZ w turnieju zodobyli trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy. Na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stawał Łuksz Czajka. Złoty i srebny medal zdobyła Klaudia Winkler, a sztafeta chłopców staneła na najniżyszym stopniu podium.
více  Zavřít popis alba 
  • 11.3.2010
  • 770 zobrazení
fotoaerobik
Fit Studio D - 1.místo - Španělky, Fisaf II.VT, Otrokovice. 26.3.2017, stepy 14-16 let, 26.3.2017
Závodnice: Kateřina Daniová, Klaudie Bendová, Sofie Bendová, Natálie Vosmíková, Lea Podoubská
Fit Studio D
1.místo Bára Brošová, jednotlivkyně 11-13 let
4.místo Bára Luhanová, jednotlivkyně 11-13 let
5.místo Klára Gregorová, jednotlivkyně 14-16let
9.místo Daniela Soukupová, jednotlivkyně 8-10let
3.místo týmy BeBe, Bára Luhanová, Bára Brošová, 11-13let
6.místo týmy, Lucie Masopustová, Nikola Smutná, Lea Podoubská, 11-13let
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba 
  • 26.3.2017
  • 736 zobrazení
milanfoukal
RADKOVA LHOTA 25.9. 2010
http://imprest.rajce.idnes.cz/Radkova_Lhota_25.09.2010_ctete_komentar/

http://lastuvkaphoto.rajce.idnes.cz/XC_Parkour_Radkova_Lhota_25.09.2010/
http://danullinka.rajce.idnes.cz/Hobby_zavody_Radkova_Lhota_25.9._2010/

¨
RADKOVA LHOTA 25.9. 2010
KŘÍŽKOVÝ PARKUR

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Turbínka Koláčková A. 0:42.03 0 X X
2 Aldona Roza Mužíková M. 0:53.88 0 X X
3 Kasandra Liďáková K. 0:57.21 0 X X
4 Vaneta Marušíková K. 0:58.41 0 X X
5 Merlin Glosová B. 0:58.44 0 X X
6 Dino Králíková H. 0:59.25 0 X X
7 Zuzka Poledňáková K. 1:03.58 0 X X
8 Sapphyr Burdová A. 1:13.33 0 X X
9 Kasandra Liďáková K. 1:03.59 4 X X
10 Ferin Humpolíková A. 1:06.08 4 X X
11 Esence Ondrášek M. 1:08.99 4 X X
12 Šaman Veselská K. 1:18.07 4 X X
13 Esence Ondrášková S. 1:32.95 8 X X
14 Merta Mičková K. D X X X
15 Walker Brauerová S. D X X X

PARKUR PONY

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Turbínka Koláčková A. 0:46.50 0 0:27.65 0
2 Merta Bugáňová E. 0:57.27 0 0:31.19 0
3 Aldona Roza Mužíková M. 0:56.46. 0 0:32.06 0
4 Zuzka Poledňáková K. 1:06.27 0 0:38.56 0
5 Šaman Veselská K. 1:13.72 0 0:41.74 4
6 Esence Ondrášková S. 0:59.54 0 odstoupila X
7 Ferin Humpolíková A. 0:99.12 4 X X
8 Merlin Glosová B. 1:04.84 4 X X
9 Esence Ondrášek M. 1:15.82 4 X X
10 Mariánka Kravčenková A. D X X X

PARKUR MINI

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Klaudie Tlašková I. 0:44.21 0 0:24.00 0
2 Max Lukášová N. 0:47.96 0 0:26.71 0
3 Fáma Vaňková M. 0:45.93 0 0:26.75 0
4 Jejn Nechanická P. 0:47.93 0 0:28.36 0
5 Sweet Dreams Poledňáková J. 0:49.47 0 0:29.29 0
6 Rozita Mužíková M. 0:50.09 0 0:31.78 0
7 Grand Beauty Česelková T. 1:00.18 0 0:32.12 0
8 Moonlight Kováčová A. 0:59.76 0 0:35.89 0
9 Dino Králíková H. 0:55.63 0 0:36.20 0
10 Gogogoa Rydval P. Ing. 0:57.59 0 odstoupil X
11 Vaneta Marušíková K. 0:52.94 4 X X
12 Sapphyr Burdová A. 1:01.13 4 X X

PARKUR ZM

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Lady 16 Kupcová M. 0:42.73 0 0:32.40 0
2 Nearly Perfect Ministrová K. 0:55.70 0 0:34.13 0
3 Kasandra Liďáková G. 0:51.64 0 0:34.72 0
4 Selekta Mrázková N. 0:52.50 0 0:35.79 0
5 Šárka Chytilová P. 0:49.32 0 0:36.05 0
6 Dambra Hanáčková A. 0:47.14 0 0:36.78 0
7 Oliwer Röderová D. 0:53.20 0 0:45.43 0
8 Iris 2 Žitná L. 0:51.78 0 0:34.80 4
9 Fáma Vaňková M. 0:54.98 0 0:40.55 4
10 Lancelot Juráňová K. 0:48.71 0 0:41.43 8
11 Laurence Kovaříková 1:14.41 0 odstoupila X
12 Baron Hanáčková A. 0:47.55 4 X X
13 Sweet Dreams Poledňáková J. 0:49.61 4 X X
14 Moonlight Kováčová A. 0:52.32 4 X X
15 Cossicos Rychlá E. 0:58.29 4 X X
16 Rozita Mužíková M. 1:03.29 4 X X
17 Max Lukášová N. 1:07.89 4 X X
18 Sotira Michálková V. 0:53.89 0 D X
19 Silky Sunlight Pavlačková K. D X X X

PARKUR ZM STARŠÍCH PÁNŮ A DAM

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Klaudie Tlašková I. 0:44.86 0 0:39.72 0
2 Jejn Nechanická P. 0:48.16 0 0:42.03 0
3 Anabel Chmelařová E. 0:47.09 0 0:44.29 0
4 Letor Ministr A. 1:53.57 0 0:39.49 4
5 Moonlight Sláma V. J. Ing. 0:46.39 4 X X
6 Csardas Ministr A. 1:07.73 4 X X
7 Gogogoa Rydval P. Ing. 1:06.76 12 X X

PARKUR Z

základní kolo rozeskakování
KŮŇ JEZDEC ČAS BODY ČAS BODY
1 Šárka Chytilová P. 1:00.23 0 0:28.73 0
2 Nearly Perfect Ministrová K. 1:03.29 0 0:30.73 8
3 Letor Ministr A. 0:59.68 4 X X
4 Moonlight Sláma V. J. Ing, 1:03.12 4 X X
5 Sweet Dreams Poledňáková J. 1:03.91 4 X X
6 Oliwer Röderová D. 1:05.99 4 X X
7 Lyra 9 Machoňová T. 1:09.07 4 X X
8 Sotira Michálková V. 1:09.34 4 X X
9 Selekta Mrázková N. 1:18.15 4 X X
10 Lancelot Juráňová K. 1:16.64 8 X X
11 Iris 2 Žitná L. 1:00.39 12 X X
12 Rozita Mužíková M. 1:18.08 12 X X

SKOKOVÉ DERBY

KŮŇ JEZDEC ČAS TR.SEK. ČAS VÝSLEDNÝ
1 L´noir Brabcová L. 1:26.27 0 1:26.27
2 Cháron Rydval P. Ing. 1:23.85 4 1:27.85
3 Anabel Dorňák R. 1:24.68 4 1:28.64
4 Lady16 Kupcová M. 1:29.02 0 1:29.02
5 Csardas Ministrová K. 1:22.11 8 1:30.11
6 Iris 2 Žitná L. 1:32.96 0 1:32.96
7 Marika Josinková 1:29.54 4 1:33.54
8 Silke Komendová Lu. 1:32.14 8 1:40.14
9 Cossicos Rychlá E. 1:40.11 4 1:44.11
10 Dambra Hanáčková A. 1:46.66 0 1:46.66
11 Lira 9 Machoňová T. 1:49.83 0 1:49.83
12 Rarášek Sapara V. 2:00.40 0 2:00.40
13 Aldona Roza Mužíková M. 2:25.14 16 2:41.14

VOZOTAJCI

KŮŇ JEZDEC ČAS TR.SEK. ČAS VÝSLEDNÝ
1 Nina + Gora Večeřa J. 1:28.2 0 1:28.2
2 Lukas + Luna Žákovčík 1:31.1 0 1:31.1
3 Gracie + Odeta Coufalík 1:27.6 4 1:31.6
4 Lusy Coufalík 1:34.4 0 1:34.4
5 Jonáš Lichnovský 1:35.0 4 1:39.0
6 Bony + Lenka Kuchař 1:48.6 4 1:52.6
7 Poly + Lukava Chytil 2:53.7 8 3:01.7

CROSS COUNTRY

KŮŇ JEZDEC ČAS TR.SEK. ČAS VÝSLEDNÝ
1 Cháron Rydval P. Ing. 2:36.3 0 2:36.3
2 Marika Josinková 2:74.4 0 2:74.4
3 Samray Komendová Ly. 3:04.9 0 3:04.9
4 Silke Komendová Lu. 3:10.8 0 3:10.8
5 Baron 8 Holub J. 3:47.6 0 3:47.6
6 Rarášek Sapara V. 4:14.9 0 4:14.9
7 Hunter Komendová Ly. 3:00.2 X Diskvalifikace
8 Silky Sunlight Pavlačková M. 2:49.7 X Diskvalifikace
9 L´noir Brabcová L. 2:53.7 X Diskvalifikace
10 Heather Komendová Ly. X X Pád
více  Zavřít popis alba 
  • léto 2010
  • 657 zobrazení
Reklama