Title

Ravena

Description

29.8.2023 - Dnes jsme moc rádi, že jsme měli další příjem! Ne, zatím jsme se nezbláznili, ale tuto kočičku jsme opravdu přijali moc rádi! V neděli jsme informovali, že u vinných sklepů v Mutěnicích někdo odložil do boudy s krmením pro plašanky krabici s pěti nemocnými maličkými koťaty.
Máme v těchto případech vždycky vztek na pachatele, že se takto zbavuje své odpovědnosti a hlavně chceme to vyřešit a kastrovat mu kočku, aby se to neopakovalo. A tak jsme pátrali a zjistili jsme že soused opodál má kameru a ejhle - ze záznamu jsme získali fotky, jak starý pán na kole krabici s koťaty přiváží a odkládá do boudičky na krmení. Tak tentokrát už pachatel určitě trestu neunikne, podáme trestní oznámení, máme důkazy! Dál jsme vyšetřovali a pídili se po tom, kdo tento pán je a zjistili jsme to. Říkejme mu děda vinař. Jen nám bylo divné, že všichni kdo ho znají říkají, že on kočky moc nemusí a určitě žádnou nemá. Tak jsme dědu vinaře navštívili a zjistili - děda vinař opravdu žádnou kočku nemá. A protože ani žádnou nechce, když ta koťata u sebe objevil, měl takový nápad - převezl je tam, kde ví, že se o kočky starají. Věděl, že koťata mají matku a chtěl přestěhovat i ji, ale ta bohužel na něj nejdříve útočila (jak by ne) a potom mu utekla. Děda vinař netušil, že existujeme, nevěděl kam se obrátit o pomoc, prostě jen na svém pozemku nechtěl cizí kočku s koťaty. Neměl zlý úmysl, říkal že nevěděl co dělat, kočku matku nám popsal a my u něj nalíčili sklopec s tím, že on bude hlídat a ozve se nám jak se tu kočka objeví. Dokonce nám dal pro kočky finanční příspěvek! No ale kočka se u něj včera večer ani v noci neobjevila ...
Dnes ráno ale volala jiná paní z místa o kus dál, že tam má kočku hladovou a že kočka má asi plné cecíky. V hlavách se nám rozblikaly kontrolky ... Jo, je to mamina těch koťat. Hned je poznala a výsledek vidíte v albu na videu. Skvělé je, že kočka není plachá, je moc hodná. Nevěděla co dřív, jestli se nabaštit nebo se s každým mrnětem přivítat a zkontrolovat jestli jsou všichni v pořádku a jak se jí o ně Naďa starala ... Nakonec usoudila, že dobře. Koťátka mají antibiotika a očička mají všechna mnohem lepší. S dědou vinařem jsme domluveni. Má náš telefon a kdyby někdy něco, nic sám nebude podnikat, ale zavolá. Kočička dostala jméno Ravena.

Period

Statistics

  • 17 photos
  • 1 like

Settings

Report album

Photos and videos with comments

PRODLOUŽENO: 28% sleva s Black Friday stále platí na všechny dárky z fotek. Neváhejte ji využít!
S kódem: BlackFriday2023 Akce platí do 11. 12. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Ravena
Comments Add