2021 - dosud - 50. setkání po MZ, 28. 5. 2021, Čtyři v Dřevěnce a pátý přítel na telefonu

Title

2021 - dosud - 50. setkání po MZ, 28. 5. 2021, Čtyři v Dřevěnce a pátý přítel na telefonu

Description

Přes veškeré naše předchozí přípravné úvahy, týkající se potenciální účasti spolužáků na tomto pocovidovém setkání, nebo snad právě proto, jsme se ve snad končící době pandemie nemoci Covid-19 sešli na schodech JSŠ v Havířově. Při příležitosti čtyřletého výročí vysazení borovičky pod okny třídy, jsme jednak zkontrolovali, v jakém je stromek stavu, jednak abychom jako obvykle společně poseděli a sdělili si své dojmy z doby covidové.

Přes veškerá negativa současné doby si občas uvědomuji, že se nacházím v divném věku, kdy se v hlavě pořád cítím na pětadvacet, nicméně moje tělo si občas není jisté, jestli již nejsem po smrti. Maně si vzpomínám na dobu, kdy mne podobnými úvahami obdařoval můj otec, blahé paměti a na své tehdejší pocity nepochopení, vyplývající z mé životní nezkušenosti.

Občas se na těchto stránkách věnuji úvahám o neúprosném běhu času. V této souvislosti si dovolím uvést jedno krátké video, k tomu se vztahující.

Přestože účast na tomhle setkání avizovalo po Jiřího zvacím mailu více pamětníků (Ivan, Hana, Iva), přišli jen Petr, Magda, Jirka a moje maličkost. Je nám samozřejmě moc líto, že řada z našich bývalých spolužáků již zcela zrezignovala na jakékoliv naše společné setkávání.

Ačkoliv jen čtyři, vyfotili jsme se na schodech a přesunuli se pak do příjemného prostředí venkovní Dřevěnky, kde jsme zavzpomínali na časy dávno minulé a vypili černý nealko litovel s citronem. Na dálku se s námi spojil Tonda, který zrovna přišel z práce a popřál nám příjemnou zábavu.

Odkaz na zápis v mém fotoblogu: http://paj.meep.cz/setkani/setkani.html #rodina_přátelé

Period

Statistics

  • 11 photos
  • 1 video
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2021 - dosud - 50. setkání po MZ, 28. 5. 2021, Čtyři v Dřevěnce a pátý přítel na telefonu
Comments Add