Dantovo peklo v Řetězové, Praha - 13.6.2017

Název

Dantovo peklo v Řetězové, Praha - 13.6.2017

Popis

V podzemí Literární kavárny v Řetězové ulici v Praze vypuklo Dantovo peklo. Filmovou adaptaci Dantovy Božské komedie z roku 1911 doprovodilo deset skvělých muzikantů svými improvizacemi. Opět jedinečný zážitek, připravený Pavlem Strakou. (Koncert byl focen jen při mihotavém světle, odraženém od promítacího plátna.)

Období

Statistiky

  • 34 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Nahlásit album
Až 35% slevy: Nenechávejte fotky ležet jen na disku a internetu. Vytvořte si z nich snadno fotoknihu, fotky, fotoplakáty, kalendáře a jiné fotodárky, které vám budou dlouhou připomínat vaše zážitky. Nyní ušetříte s prázdninovou slevou. Mrkněte na to! 😉 Akce platí do 3. 8. 2025
Zjistit víc

Vytvořte si fotodárky

Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.