Den čisté dopravy Opavsko 16.9.2023

Title

Den čisté dopravy Opavsko 16.9.2023

Description

Další ročník Dne čisté dopravy je na za námi. Tentokrát doznala koncepce výrazné změny a všechny vozy, kterých dorazilo 11 vyrazili dohromady na spanilou jízdu Opavskem a Vítkovskem.

Využili jsme souběhu s akcí Porta Aperta, což byl den otevřených provozoven a dílen držitelů značky OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. Konvoj startoval od Hotelu Belaria Resort a nechyběly v něm vozy Tesla Y, Huyndayi Kona, Škoda eCityGo a také například VW idBuzz a Nissan Leaf a Peugeot ION. Po cestě bylo rozhodně co obdivovat a vychutnávat, první zastavení jsme měli totiž meli v Zahradnictví Weiss, kde nás čekala komentovaná prohlídka a také výtečné občerstvení. Někteří neváhali zběžně navštívit i XIII. OTICKÉ ZELNÉ SLAVNOSTI. Další zastávka byla v Raabově štole v Zálužném, kde jsme se v břidlicovém podzemí mohli naladit na to, co nás čekalo v cíli. Cílem byl totiž Hornický den v Budišově nad Budišovkou. V rámci bohatého programu se někteřá naši kolegové neváhali zúčastnit Mistrovství České republiky ve štípání břidlice. Na medailové pozice to sice nebylo, ale vedli si obstojně.
Autor textu a fotografií: Milan Freiberg
#auta #události #zábava

Period

Statistics

  • 26 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Den čisté dopravy Opavsko 16.9.2023
Comments Add