Letiště Olomouc sraz elektromobilistů a Tesla Owner club 31.07.2021

Title

Letiště Olomouc sraz elektromobilistů a Tesla Owner club 31.07.2021

Description

7. ročník Setkání elektromobilistů v Olomouci byl tentokráte na poloveřejném místě na parkoviště Aplikační centrum BALUO Fakulty tělesné výchovy Univerzity Palackého vedle letiště v sobotu 31. července 2021 8-17 hodin. S účastí přes 30 elektrovozidel se sice letos nejednaloo rekordní sraz v Olomouci za poslední roky, ale byla zvolena nová forma a setkali se zejména stávající majitelé a řidiči elektromobilů. Přijet bylo možno kdykoli, stejně tak odjet, akce neměla pevný program s 2 výjimkami.
Organizátor akce LUKY systém spol. s.r.o. http://www.lukysystem.cz/ Lubomíra Kaštovského na sraz od prodejců sehnal na ukázku a projížďku tyto BEV: Škoda Enyaq 80 IV, Opel Corsa-e a Hyundai Ioniq 5! Zejména posledně jmenovaný byl jako úplná novinka doslova v obležení a došlo i na testování jeho schopností baterky na kolech, kdy např. napájel techniku stánku Asociace elektormobilového průmyslu ASEP https://www.asep.cz/akce-asep.
Druhou výjimkou byl 3. Moravský sraz Tesla Owners Clubu s tímto programem:
08:00 až 09:00 příjezd na 7. Setkání elektromobilistů v Olomouci
12:00 oběd ve venkovní restauraci a ve stanu restaurace AIR BAR na letišti Olomouc.
12:30 Informace o transformaci Tesla Owners Clubu na spolek, stanovy, návrhy členů výboru.
12:40 Informace o návštěvě Tesla Gigafactory 4 Berlín a přání k padesátinách Elona Muska, kterých jste se zúčastnili.
12:50 Klubová diskuse
17:00 Ukončení 7. Setkání elektromobilistů v Olomouci.
Nejen prezentace na parkovišti a jízdy po okolí, ale i nabídka Air baru s grilováním a pohledy na startující a přistávající letadla vedlejšího letiště byly vítaným zpestřením pro oko i mlsné jazýčky.
Na místě nebylo možné nabíjení, ale to nevadilo. Jednak je nabíjecích možností v Olomouci dostatek https://www.evmapa.cz/ a také přítomný Hyundai Ionoq 5 dostál informacím z prospektů a bez potíží nabíjel přítomné elektormobily výkonem až 3,6 kW ze své baterie.
Elektromobily prezentovaly celou moderní historii elektormobility od roku 1995 po dnešek a děti si mohly vyzkoušet na stánku ASEP hoverboardy, elektrokáry, dětskou čtyřkolku i elektrické koloběžky. Ty největší i dospělí. Raritou byla malá slečna, brázdící parkoviště plné Tesel ve svém dětské originální elektrické Tesle Model S. Rodiče ji přivezli v zadním kufru svého velkého Tesla Model S. http://www.hybrid.cz/tesla-model-s-nove-i-jako-elektromobil-pro-deti Došlo i na oblíbený Tesla dancing. https://www.youtube.com/watch?v=OyyN_0_KYR4

Period

Statistics

  • 36 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Letiště Olomouc sraz elektromobilistů a Tesla Owner club 31.07.2021
Comments Add