O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17

Title

O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17

Description

Vídeo https://youtu.be/qa0-TCoHje4
Foto Jaroslav Kubík https://www.hodonice.cz/fotogalerie/2021-2/nggallery/fotogalerie-2021/hasicska-soutez-17-7-2021
O pohár starosty obce Hodonice na našem domácím hřišti, kam dorazilo 8 družstev mladších hasičů, 10 družstev starších a 6 družstev dorostu, který u nás byl dále rozdělen na 3 družstva chlapecká a 3 družstva dívčí.

Soutěž začala kategorií dorostu, kde se našim hasičům pokus v prvním kole ne úplně vydařil. Zato ve druhém kole svůj výkon vylepšili (čas 21:77 a průběžné 1. místo). Nakonec je však svým druhým pokusem překonali dorostenci z Tasovic. Takže naše družstvo obsadilo konečné 2. místo!!

V kategorii mladších se většině družstev v prvním kole nedařilo a nikdo nedokázal zaběhnout čas pod 20 vteřin. Ve druhém pokusu však naše družstvo „A“ předvedlo skvělý pokus (čas 18:18), který jim zajistil s jistotou 1. místo!! Družstvo „B“ tentokráte chybovalo i ve svém druhém pokusu, a nakonec z toho bylo 8. místo.

Také v kategorii starších se v prvních pokusech většině družstev nedařilo, kromě našich. Naše „A“ družstvo zaběhlo čas 19:07 s a družstvo „B“ zaběhlo skvělých 15,87 s, což znamenalo průběžné 1. místo. Zato ve druhém kole se rozjelo pravé drama. Naše „A“ družstvo běželo jako první v pořadí a zaběhlo perfektní požární útok s časem 14,53 s!!!! Paráda!!! Ale ještě před námi byly druhé pokusy ostatních družstev, která své výkony také výrazně vylepšovala. Ale nikdo z nich nás průběžně nedokázal předběhnout. Ještě v půlce druhého kola byla naše družstva na 1. a 2. místě. Mezi posledními však běžela svoje pokusy družstva Chvalovic a Tasovic a jejich požární útoky zvládli skvěle. Tasovice dokonce časem 14,32 s odsunuly naše družstvo na 2. místo. A družstvo Chvalovic se vklínilo mezi naše družstva, takže konečné pořadí našich družstev bylo 2. místo družstvo „A“ a 4. místo družstvo „B“.

Přesto to byl skvělý závod plný dramatu a zvratů, bylo na co se dívat!! Škoda jen, že letos nepřišlo mnoho místních fanoušků naše Mladé hasiče podpořit a fandit jim..

No a my se po předvedených výkonech těšíme na další závody, které nás čekají již tento víkend. V sobotu 24.7. od 16 hod. v Hrádku a v neděli 15.7. od 10 hod ve Skalici.

Period

Statistics

  • 203 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
O POHÁR STAROSTY OBCE HODONICE 2021_07_17
Comments Add