Prezentace firmy AL INVEST Břidličná

Title

Prezentace firmy AL INVEST Břidličná

Description

Dne 12. a 19. 3. 2024 proběhly ve škole prezentace firmy AL INVEST Břidličná, a. s.
Prezentací se zúčastnili žáci 1., 2. a 3. ročníků oborů elektrikář, instalatér, automechanik a opravář zemědělských strojů se svými učiteli odborného výcviku.
Zástupci firmy personalistka p. Michaela Pohanková, projektová manažerka p. Eva Šuláková, p. Ondřej Stejskal z oddělení výzkumu a vývoje, vedoucí výroby p. Filip Sýkora, p. Pavel Cileček a p. Michal Davidík z oddělení nových projektů představili žákům firmu, její výrobu a cíle. Hovořili o současném postavení firmy na trhu v ČR, Evropě a ve světě i o jejím budoucím rozvoji. Vysvětlili žákům postup při eventuálním zájmu o zaměstnání, sdělili jim podmínky nástupu do zaměstnání, možnosti pracovního uplatnění včetně odměny za práci, benefitů a možnostech dalšího vzdělávání ve vlastní firemní Akademii vzdělávání. Dále je informovali o možnosti realizace odborného výcviku ve firmě. Na závěr zástupci firmy odpovídali i na dotazy žáků a pedagogů.

Period

Statistics

  • 6 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Prezentace firmy AL INVEST Břidličná
Comments Add