2021: Největší stavební akce v DOMEČKU právě začíná

Title

2021: Největší stavební akce v DOMEČKU právě začíná

Description

Ke konci roku 2020 jsme zkolaudovali 2. komunitní bydlení v rodinném domku, kde již nyní bydlí 5 lidí se zdravotním postižením (tři těžce psotižení vozíčkáři).
Nyní nás ale čeká rekonstrukce hlavního objektu - bývalé tiskárny, kde již nyní bydlí 7 lidí s postižením, kde máme chráněné dílny a zázemí pro sociální služby + sportovní a volnočasové aktivity. Do dvou let bychom chtěli zrekonstruovat hlavní budovu, kde vznikne stabilní zázemí soc. služeb - nepřetržité terénní osobní asistence, 4 komunitní byty pro celkem 12 zdravotně postižených lidí (převážně těžce postižených vozíčkářů) a dočasně také částečně chráněné dílny (než je celé přestěhujeme do pravého křídla objektu).
Držte nám palce, podpořte nás a radujte se společně s námi z toho, jak se DOMEČEK proměňuje v útelné místo k práci, bydlení i zábavě.
DĚKUJEME :-)

Period

Statistics

  • 87 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2021: Největší stavební akce v DOMEČKU právě začíná
Comments Add