ČDPR 2025
Název
ČDPR 2025
Popis
Dne 14. května 2025 se naše škola prostřednictvím školního parlamentu opět zapojila do charitativní sbírky Český den proti rakovině. Tato akce, kterou pořádá sdružení Liga proti rakovině, má dlouhou tradici a její výtěžek putuje na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů a vybavení onkologických center.
Letošní Český den proti rakovině byl zaměřen na prevenci kolorektálního karcinomu, což je důležité téma vzhledem k vysoké úmrtnosti na tuto nemoc v České republice. Zástupci školního parlamentu nejen prodávali symbolický kvítek měsíčku lékařského (v hotovosti i platbou prostřednictvím QR kódu), ale také rozdávali osvětové letáky s důležitými informacemi o prevenci rakoviny.
Velmi děkujeme za štědré příspěvky a vyprodání všech kytiček. Akce byla úspěšná díky podpoře žáků, jejich rodin, pedagogů a ostatních zaměstnanců školy.
Naše škola díky vám všem přispěla úžasnou částkou 20. 292,- Kč.
Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili a přispěli k boji proti této zákeřné nemoci!
Období
Statistiky
- 117 fotek
- 3 videa
- 0 se líbí
Nastavení
Vytvořte si fotodárky
Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.