Title

Dětský den 2022

Description

Dne 1. 6. 2022 pořádalo SRPŠ při ZŠ Bohumínská ve spolupráci se ZŠ v areálu školy Den dětí. Dne se zúčastnili žáci prvního stupně. Akce se konala za pěkného počasí, takže vše proběhlo ve venkovních prostorách školy. Účast byla veliká, postupně se přidávali i rodiče dětí. Bylo zajištěno základní občerstvení, a kdo chtěl, mohl si na školní zahradě také opéct špekáčky. Pro děti bylo přichystáno celkem 12 soutěžních stanovišť. Když dítě všechny absolvovalo, dostalo dárkový balíček. Den dětí zahájilo vystoupení žáků, kteří nám předvedli aerobik. V průběhu odpoledne nás také navštívili záchranáři se svými psy a předvedli své dovednosti. Během celého odpoledne byla také přítomna paní Markéta Hovjacká a její koně z klubu Mušketýr. Nakonec ještě dorazili se svým autem dopravní policisté a děti mohly nahlédnout do policejního vozu.
Podle šťastných výrazů dětí musíme hodnotit akci jako vydařenou a těšíme se až budeme moci pro děti ZŠ Bohumínská opět něco zorganizovat.
Chceme také poděkovat paní ředitelce Mgr. Lence Matuškové za poskytnutí prostor školy a mobiliáře. Dále patří velké díky paní Mgr. Zuzaně Sviderské, která pomáhala s přípravou soutěží pro žáky. Musíme také poděkovat učitelům a zástupcům žákovského parlamentu, kteří pomáhali na různých stanovištích.

Vyhotovil Tomáš Maštera schválil Antonín Ďuriš

Period

Statistics

  • 177 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Dětský den 2022
Comments Add