Naučná stezka Boreč (2.1.2016)

Title

Naučná stezka Boreč (2.1.2016)

Description

Holčičku teriéři děkují všem Karolíně a všem borderkách z Royal Fellow za přijetí do skupinky. Byla to moc fajn akce a zase se někdy rády přidáme. Nutno říct, že po bezpečnostních opatřeních byly obě teriérky vypuštěny na volno a žádný útěk se nekonal. :-D Jen panička toho měla na zmrzlých stezkách plné kecky, takže nakonec lesem brouzdala hlavně panička. :-D Večer bylo doma polomrtvo - Brandy, dožadující se vody z kohoutku ve vaně, v té vaně nakonec usnula a malá prďola mě celý večer nepronásledovala a spokojeně odpočívala v pelíšku. Více takových akcí. A další pěkně fotky (v rámci možností) najdete zde http://royalfellow.rajce.idnes.cz/Novorocni_prochazka_nejen_s_odchovanci_RF_- u Aničky. DÍKY!

Period

Statistics

  • 53 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Naučná stezka Boreč (2.1.2016)
Comments Add