Velikonoční jarmark v Louňovicích p. Bl. (17. 4. 2022)

Title

Velikonoční jarmark v Louňovicích p. Bl. (17. 4. 2022)

Description

Velikonoční jarmark letos již v Louňovicích pod Blaníkem pandemie covidu nepřekazila, jak tomu bylo poslední dva roky, a tak se mohli místní sejít u louňovického zámku v neděli 17. dubna od 13 hodin a radovat se stejně jako naposledy v roce 2019.

“Dva roky jsme nemohli náš tradiční velikonoční jarmark uspořádat, protože byla uzákoněna covidová opatření a žádné akce se nekonaly. Proto máme radost, že se konečně, po dvou letech, můžeme během Velikonoc sejít a jarmark si užít,” vysvětlila členka louňovického Babince, zároveň jedna z pořádajících.

Na jarmarku o velikonoční atmosféru nebylo nouze. Z každého stánku vykukovaly velikonočně laděné dobroty či dekorace. Děti si užily skákací hrad a spoustu sladkého, dospělé potěšilo louňovické pivo a živá hudba v podání kapely Poprask z Integrovaného centra sociálních služeb Odlochovice. #vesnice #lounovicepodblanikem #lidé #slavnost #rodina_přátelé #děti #oslavy #umělecké #zábava #kultura #jarmark

Period

Statistics

  • 55 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Velikonoční jarmark v Louňovicích p. Bl. (17. 4. 2022)
Comments Add