32. Freedom Party 2022 05

Title

32. Freedom Party 2022 05

Description

Tento ročník jsme pojali jako jízdu s večerní grilovačkou. Pár přátel z Čech spalo u Broňase, zbytek se pak v noci vydal domů. Většina přátel se zúčastnila jízdy a pár kamarádů přijelo až k večeru.
V 11 hodin jsme vyjeli od klubovny Speedy Rabbit Garage do nového kopřivnického muzea nákladních automobilů. Naštestí bylo celkem prázdné a nemuseli jsme na nic čekat. Kromě velikého množství nákladních vozidel je nad schodištěm umístěno i několik motocyklů.
Odtud jsme se vydali do bravantického Motobaru na oběd. Předchozí den jsme domluvili jednotné jídlo s řízkem nebo smažákem, aby nás stihl kuchař nakrmit i přes akci plně obsazeného salónku. Přestože nás bylo přes třicet a kromě nás tu bylo i pár dalších zákazníků, odsýpalo to rychlejak hodinky. Zpátky jsme se vydali v několika samostatných skupinkách. Naše partička vyrazila s Bromanem po bočních cestičkách. Bohužel nám zhatil plány uzavřený železniční přejezd v Jistebníku a tak jsme museli zvolit náhradní trasu po beskydských klikaticích přes Hukvaldy.
Na večer jsme se stáhli opět do králikárny, kde jsme pokračovali s promítáním, popíjením, grilováním a veselou zábavou až do tmavé noci.

Period

Statistics

  • 59 photos
  • 1 video
  • 1 like

Settings

Report album

Photos and videos with comments

28% sleva s Black Friday je tady a platí na všechny dárky z fotek. Rozhodně ji neváhejte využít!
S kódem: BlackFriday2023 Akce platí do 3. 12. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
32. Freedom Party 2022 05
Comments Add