6.Memoriál Františka Proseckého seniora 13.8.2011

Title

6.Memoriál Františka Proseckého seniora 13.8.2011

Description

Ani ranní déšť neubral na kráse stopětačtyřiceti historických vozidel a dvaceti šlapacích autíček, která se zůčastnila šestého Memoriálu Františka Proseckého seniora konaného v Bystřici nad Pernštejnem.Zároveň se konala pouť, tak bylo na náměstí plno. Za velkého zájmu proběhla módní přehlídka. O půl druhé začal start vozidel na spanilou jízdu, při kterém jsme dostali medajli,diplom za první místo a tašku s upomínkovými předměty.Jeli jsme do čtyřicet kilometrů vzdálené Svratky, do muzea 1. republiky. Zpět už jel každý individuálně. My se zastavili v Mílovech na jídlo, pokračovali přes Bystřici do Dolních Louček, kde probíhal řízkový víkend. A protože jsme byli po jídle, několik vzorků jsme zakoupili na nedělní oběd.

Period

Statistics

  • 170 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Slevy až 33 % ke konci školy. Hledáte odměny za vysvědčení? Chcete stylově uzavřít školní rok nebo sportovní sezónu? Máme pro vás skvělé slevy na fotodárky co potěší každého. Vezměte fotky a vytvořte z nich snadno fotoknihu, různé druhy fotek, plakáty , magnetky, pexesa... Pojďme na to! Akce platí do 10. 7. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
6.Memoriál Františka Proseckého seniora 13.8.2011
Comments Add