VIII. Memoriál Františka Proseckého seniora 10.8.2013

Title

VIII. Memoriál Františka Proseckého seniora 10.8.2013

Description

Osmý ročník Memoriálu Františka Proseckého seniora se konal za příjemného počasí a rekordní účasti registrovaných posádek historických vozidel. Na bystřickém náměstí bylo vystaveno hodně přes dvě stě vozidel, proběhla tradiční módní přehlídka a navštívili jsme nově otevřené muzeum Veterán TATRA klubu nedaleko náměstí. Na startu vyjížďky nechybělo ani předání upomínkového diplomu. Vyjížďka nás zavedla do čtyřicet kilometrů vzdáleného městečka Proseč. V Muzeu dýmek nás po prohlídce čekalo malé občerstvení. Nevynechali jsme také místní restauraci. Domů jsme se vraceli překrásnou krajinou Vysočiny individuálně.

Period

Statistics

  • 151 photos
  • 1 like

Settings

Report album
Využijte slevy na vybrané produkty, které můžete snadno a rychle vytvořit z vlastních fotek. Různé druhy fotek, puzzle, pexesa... Darujte rodině nebo kamarádům dárek, který potěší dnes i za pár let. To vše právě teď! Akce platí do 19. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
VIII. Memoriál Františka Proseckého seniora 10.8.2013
Comments Add