XXV. Medzinárodný zraz historických skůtrov Spiš 8.- 11. 6. 2023

Title

XXV. Medzinárodný zraz historických skůtrov Spiš 8.- 11. 6. 2023

Description

Mezinárodní sraz historických skútrů se vrací po sedmi letech do střediska Turistický Raj u Hrabušic. Na 420 km dlouhou cestu vyrážíme ve čtvrtek ráno do Starého Hrozenkova, kde máme sraz s Péťou. Odtud již společně do Hrabušic. Do kempu přijíždíme po šestnácté hodině, registrace, přivítání s účastníky, večeře, rozprava.
V pátek po snídani šedesátikilometrová vyjížďka do Spišské Nové Vsi. Řadíme se na náměstí, výstava šesti desítek skútrů, společné focení, slavnostní přijetí v sálu Reduty, oběd v reštaurácii Sonáta. Na náměstí za námi přijíždí natáčet reportáž slovenská televize. Po obědě začíná pršet. Část výpravy se vrací do kempu, otrlejší pokračují po plánované trase do Markušovců. My patříme k první skupině a aby jsme to neměli tak jednoduché, tak nás v půli cesty zastavuje porucha. Pro skútra si jedeme s vozíkem. V kempu zásluhou Tomáše opraveno (utřepaný kabel u spínací skříňky). A poruch je více. Po večeři rozprava.
V sobotu se probouzíme do mokrého mlhavého rána, mokré oblečení z předešlého dne, předpověď špatná. Po snídani řešíme jestli pojedeme na devadesátikilometrovou vyjížďku na skútru nebo autem. Volíme druhou variantu autem. Hlavní cíl vyjížďky Kežmarok. Opět výstava skútrů na náměstí, oficiální přivítání, prohlídka muzea veteránů na zámku, oběd v Kežmarské reštaurácii. Pokračujeme do Tatranské Lomnice, společné focení. Do kempu přijíždíme opět v dešti. Nakládáme skútry na vozíky, večeře, hodnocení, tombola, zábava.
V neděli neprší, ale to už jedeme domů.

Period

Statistics

  • 225 photos
  • 1 video
  • 3 likes

Settings

Report album
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
XXV. Medzinárodný zraz historických skůtrov Spiš 8.- 11. 6. 2023
Comments Add