Prameny a vrcholy - cesta třicátá - Prameny Visly a Barania gora - Beskid Śląski
Název
Prameny a vrcholy - cesta třicátá - Prameny Visly a Barania gora - Beskid Śląski
Popis
Pondělí 3. srpna vlakem přes Brno a Bohumín do Třince a autobusem do Nýdku, pak už po svých na nejvyšší bod našich Slezských Beskyd - Velkou Čantoyjii. Odtud kousek po hranici do Slezského sedla a pak na polskou stranu. Bouřka v Jaworniku a nakonec autobusem do Wisla - Czarne k přehradě. Úterý 4. srpna pak proti proudu Biale Wiselky na Baraniu goru a kousek podle Czarne Wiselky. Dál pak na sedlo Kubalonka a autobusem do Jaworzynky a pěšky na trojmezí Polska - Slovenska a České republiky. Nocleh na trojmezí a ve středu 5. srpna už jen přes Hrčavu a Girovou do Mostů u Jablůňkova. A domů.
Období
Statistiky
- 198 fotek
- 2 videa
- 1 se líbí
Nastavení
Fotoknihy z vašich fotek
Vyberte si z předchystaných knih pro Vás nebo vytvořte zcela novou.
Pexeso z vašich fotek
Stačí vybrat jen 32 fotek. Ostatní za Vás uděláme my.