2019 - dosud - 45. setkání po MZ, 7. 11. 2019, restaurace Dřevěnka v Havířově - VŘSR

Title

2019 - dosud - 45. setkání po MZ, 7. 11. 2019, restaurace Dřevěnka v Havířově - VŘSR

Description

Letošního podzimu jsme se tradičně a již po 45. sešli v Dřevěnce, abychom naplnili svůj záměr - vidět se, popovídat si a taky "uctít" 102. výročí VŘSR.

Přišli jsme s Jiřím, jako obvykle první, chvíli jsme koukali, když vtom přijela Magda a hrnula se do restauračního zařízení. Na nic jsme nečekali a šli za ní, aby se jí samotné uvnitř nic nestalo. Zasedli jsme, na rozdíl od jiných let, v horní větší místnosti i byli jsme upozorněni, že nebudeme sami. Svůj záměr přijít vykonat jakousi oslavu projevila ještě jedna skupina. Začala ve mně klíčit neblahá předtucha.

Mé tušení mne nezklamalo. Záhy jsme, bohužel, přestali být v hospůdce sami. Zakrátko po našem příchodu vešla do místnosti skupina českých učitelek věku maximálně do 30 let se dvěma malými dětmi a již při příchodu se vyznačovala nadměrnou hlučností. Tato se posléze příslušně zvyšovala přímo úměrně s množstvím požitého alkoholu přítomných pedagožek. Dvě malé, pobíhající děti svým vřískotem zdatně podroušeným děvám sekundovalo natolik, že pohříchu jsme místy svého slova neslyšeli.

Přesto jsme v počtu sedmi spolužáků vydrželi asi do 18.30 hodin, kdy jsme vyrovnali účty a hodlali jsme vyklidit pole, když vtom dorazil Tonda s omluvou na rtech, neb se zdržel totiž čekáním ve zdravotnickém zařízení. Ještě jsme chvíli poseděli, nicméně ženskému živlu v místnosti jsme nemohli s úspěchem konkurovat, i když jich bylo pouze o jednu více, než nás. A nás tentokrát bylo sedm.

Díky této skutečnosti nemohu hodnotit setkání jako mimořádně zdařilé.

Period

Statistics

  • 9 photos
  • 2 videos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2019 - dosud - 45. setkání po MZ, 7. 11. 2019, restaurace Dřevěnka v Havířově - VŘSR
Comments Add