2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově

Title

2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově

Description

Ani náhodou by nás nenapadlo, když jsme s Jurou plánovali jubilejní setkání spolužáků spojených tříd 11. A a 11. B po uplynutí šedesáti let od maturitní zkoušky. Představovali jsme si setkání, když ne jako velkolepé, tak alespoň důstojné posezení starších pánů a dam, naplněné množstvím vzpomínek na doby studentského veselí, na časy provádění alotrií pedagogům, pokoušejícím se nám vštěpit alespoň minimum vědomostí a slušného chování a také na sladkobolné studentské lásky, tak charakteristické pro období malin nezralých.

A jako obvykle, jak jsem již párkrát konstatoval, čas nejen že oponou trhnul, ale současně i změnil okolnosti běhu věcí. V našem případě, ačkoliv jsme se asi půl roku dohadovali, kde, jakým způsobem, v jakém rozsahu a hlavně zda vůbec uspořádat jubilejní setkání, nám mnoho možností dáno nebylo. Díky koronaviru, jenž navštívil (nejen) naši společnost, jsme byli doslova uvězněni ve svých domovech coby nejpostiženější součást společnosti s největším ohrožením. Téměř na poslední chvíli byla zdravotní opatření uvolněna tak, že jsme mohli začít zvažovat, že se přece jen pokusíme aspoň ve velmi omezeném rozsahu, setkání uskutečnit.

Vzhledem ke skutečnosti, že každým rokem se společných setkání účastní stále méně spolužáků, rozhodli jsme se každoroční setkání počínaje letošním rokem ukončit. Ponecháváme jen každoroční setkání při příležitosti MDŽ v havířovské Pizzerii Max a o půl roku později při příležitosti výročí VŘSR v havířovské Dřevěnce na Selské ulici. Tato setkání již nebudou nikomu ze spolužáků připomínána, čímž ty, kdož se pravidelně či nepravidelně setkání účastní, současně prosíme, aby si termíny (8. březen a 7. listopad v běžném roce) zaznamenali do svých kalendářů a programů činnosti.

Tímto se současně omlouváme všem spolužákům, kteří se snad mohli na setkání těšit a rovněž těm zbylým žijícím pedagogům, kterým bylo v jisté době setkání avizováno

Period

Statistics

  • 16 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2020 - dosud - 47. jubilejní setkání 60 let po MZ, 29. 05. 2020, restaurace Dřevěnka v Havířově
Comments Add