2023 - dosud - 56. setkání po MZ, 26. 5. 2023 - Osmdesátníci na schodech

Title

2023 - dosud - 56. setkání po MZ, 26. 5. 2023 - Osmdesátníci na schodech

Description

Proti předpokladům se nás i na nevýročním setkání sešlo nebývale hodně. Přijeli i ti, o nichž jsem to nepředpokládal. Irenka z Olomouce, což je zvláště neobvyklé, leč milé a Žofka z Velké Polomi, která údajně nebyla kvalifikovaně informována předem a dozvěděla se o setkání díky vlastní iniciativě (asi si bude muset dát do pořádku mailové spojení). Také Ivan, můj kamarád ze základní školy z Trnkovce, se ukázal, řka, že chodí jen na "kulatá" setkání.

Po úvodních formalitách a vzájemně milém přivítání, při němž jsme se škodolibě ujišťovali, jak výborně vypadáme přes kmetský věk, jsme se zvěčnili jak na schodech, kde jsme začali chodit na střední školu, tak i u památeční borovičky, kterou jsme vysadili před časem. Ostatně o tom se můžete přesvědčit na fotografiích v albu.

Po těchto úvodních oficialitách jsme se odebrali do přilehlé restaurace Café Vergnano, http://www.vergnano-havirov.cz/, kde jsme již téměř každoročními návštěvníky. Jako obvykle se nám dostalo příjemné a ochotné obsluhy a taktéž výtečného občerstvení.

Litovat mohou ti všichni, kteří se nepřišli potěšit z naší milé společnosti. Je to škoda, protože nikdo z nás neví, kolikrát se ještě takhle sejdeme. Zbývá podotknout, že o nemocech, vnoučatech ani o politice jsme se v podstatě nebavili. Jen jsme věnovali tichou vzpomínku těm všem, kterým nebylo vyšší mocí dopřáno tohle setkání.

Period

Statistics

  • 20 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
2023 - dosud - 56. setkání po MZ, 26. 5. 2023 - Osmdesátníci na schodech
Comments Add