Březnová - Kukleny 2019

Title

Březnová - Kukleny 2019

Description

Na letošní březnovou jsme se opět vydali do Kluklenů. Bylo hezké teplé počasí, stromy začínaly kvést, prostě jaro. Celá výprava byla v duchu historie skautingu a trocha té zdravovědy. Nezapomněli jsme ani na zábavu a večerní hraní na kytaru.
Výprava začala dlouhou cestou vlakem a po té noční cestou přes město. Abychom si ověřili, jak naši skautíci sledují okolí, dostali papír s úkoly, co po cestě na základnu viděli. Druhý den byla ta zmiňovaná historie a rozdělování ohně. Po obědě jsme debatovali o tom, jak uvést oddíl lépe do chodu, o pravidlech a trestech a hlavně o tom, jak to vidí děti. Poté byla teorie zdravovědy a po večeři skvělé svítící frisbee. Večer hraní na kytaru, a pak do hajan. V neděli jsme si trochu přispali (hlavně vedoucí), jelikož se měnil čas. Dopoledne jsme si zatancovali polku v podání učitele tance, a pak už nás čekat jen úklid a opět dlouhá cesta vlakem (kterou jsme nyní díky kupéčkovému vlaku celou prospívalo s kytarou).

Period

Statistics

  • 22 photos
  • 0 likes

Settings

Report album

Photos and videos with comments

23% sleva k novému školnímu roku platí nejen na všechny fotoknihy, ale i na ostatní dárky z fotek. Slevový kód: Skola23 zadejte v objednávce.
S kódem: Skola23 Akce platí do 2. 10. 2023
Zjistit více
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Březnová - Kukleny 2019
Comments Add