3. ročník Eko-rallye Opavsko sobota 14.9.2019

Title

3. ročník Eko-rallye Opavsko sobota 14.9.2019

Description

3. ročník Eko-rallye Opavsko se konal v sobotu 14. září 2019. Měl podptitul "Hledá se Agent MA 021 – Agent s právem nabíjet". Akce byla součástí Dne čisté dopravy v Hradci nad Moravicí, velice vhodná pro rodiny s dětmi.
A také velice dobře připravená. Po úvodním startu z Horního náměstí v Opavě a orientační soutěži v širokém regionu, vygradovala v cílové rovince, kterou bylo okolí vlakového nádraží v Hradci nad Moravicí.
Posloužily nejen zpevněné příjezdové a manipulační plochy a přilehlý parčík, ale rovněž klasická rampa se skladištěm, která se stala pódiem pro moderátora, hudební skupinu i dekorování vítězů.
Všude se to jen hemžilo stánky, lidmi, dětmi, šlapadly a elektrovozítky. Za nádražní budovou bylo speciální stanoviště elektromotorek Kuberg od dětských po dospělácké.
Občerstvení bylo široké od veganů po masožravce, pivovar Hasič dovezl svoji dvanáctku, hned 3 stánky soutěžily o nejlepší guláš. Hovězí či srnčí. Káva byla připravována odborně a zákusky či koláčky jedna báseň.
Spousta atrakcí pro děti i dospělé. Od legračních typu šlapáním nafouknout balonek k prasknutí až po vážné - možnost změřit si svou kondici na speciální analytické váze. O akci si můžete udělat nejlepší představu z fotogalerie.

Period

Statistics

  • 19 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
3. ročník Eko-rallye Opavsko sobota 14.9.2019
Comments Add