Start driving, areál Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava, první termín pátek 04. června 2021 8-16 h

Title

Start driving, areál Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava, první termín pátek 04. června 2021 8-16 h

Description

První po dlouhé době vládních omezení a zákazů naplnil skoro celou kapacitu, bohužel nakonec dorazily fyzicky jen 3/4 lidí. Proběhl klasickým způsobem a účastníci si nestačili vydechnout. Elektromobilita byla přítomna, ale vozili se spíše sponzoři a spolupořadatelé, účastníci nestíhali.
Pozvánka:
​Členové ASEP podporují přítomností svou a svých elektrovozidel vzdělávací program Start driving, kde si mohou účastníci vyzkoušet svezení i jízdu elektromobilem. Samozřejmostí je poradenství. Program je určen nové motoristické veřejnosti s čerstvým řidičským průkazem ve věku 18-24 let. Je zaměřen na zdokonalovací výcvik začínajících řidičů automobilů. Projekt je inspirován rakouským systémem vzdělávání řidičů. Finanční podporu projekt získal z fondu zábrany škod a díky tomu je pro účastníky zcela zdarma.
Teorie je zaměřena na prohloubení znalostí, odpovědnosti a řidičských dovedností začínajících řidičů a bezpečnou jízdu. V praktické části mohou řidiči poznat svůj vůz s novými technologiemi, které pomáhají řidiči v oblasti prevence vzniku dopravní nehody a je především zaměřena na správné zásady krizového brzdění na různém povrchu vozovky, zvládnutí smyku a manévrování. To vše doplněno o praktickou ukázku první pomoci. Výše uvedený program je celkem 8 hodinový včetně přestávek a je možné ho absolvovat v 8 centrech bezpečné jízdy po celé ČR a to s vlastním vozidlem.

Period

Statistics

  • 7 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Start driving, areál Centra bezpečné jízdy LIBROS Ostrava, první termín pátek 04. června 2021 8-16 h
Comments Add