Zlepši si techniku, aula VŠB-TU Ostrava 21.11.2019

Title

Zlepši si techniku, aula VŠB-TU Ostrava 21.11.2019

Description

Akce Zlepši si techniku http://www.zlepsisitechniku.cz/ má za úkol ukázat středoškolákům a končícím základkám, co vše je možné na VŠB-TUO studovat. Koná se proto opakovaně a konala se i letos https://www.vsb.cz/cs/detail-novinky?reportId=39178.
Členové ASEP http://www.asep.cz/ podporují technické vzdělávání mladé generace. Proto na podobných akcích středních škol i univerzit předvádějí elektromobily a podporují ji i zábavnými formami, třeba ježděním na elektrických hoverboardech či elektrokárách.. Letošní ročník Zlepši si techniku se konal v budově Auly s mnoha sály, včetně největšího, slavnostního.
Členové ASEP na stánku ASEPu Milan Rajchl a Radovan Burkovič na monitoru promítali videa o elektromobilitě, rozdávali letáky a nechávali děti svézt na elektrokárách a hoverboardech, což bylo pro mnohé první setkání s jízdou pomocí elektromotoru (pomineme-li tramvaje, trolejbusy, vlaky, pro mnohé lanovky či metro a další). K vidění na vedlejším stánku byl pak roztomilý Biró https://radovanelektro.rajce.idnes.cz/Miloucky_elektromobil_Biro_dorazil_na_VSB-TUO_28.6.2018/.
Velký zájem byl i o svezení malým modrým elektromobilem Peugeot Ion, o což se postarali otec asyn Křižkovi.

Period

Statistics

  • 5 photos
  • 0 likes

Settings

Report album
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Zlepši si techniku, aula VŠB-TU Ostrava 21.11.2019
Comments Add