Rapid OPEN Dobšice 2018 přebor čtyřčlenných týmů 2018_10_06

Title

Rapid OPEN Dobšice 2018 přebor čtyřčlenných týmů 2018_10_06

Description

Na Open jsme nastoupili jako smíšené družstvo ve složení Šimík F., Korger P.,Kružíková Eliška a Němec Vít.Hrušovany přijeli jen ve třech tak náš hráč Holienka hrál za Hrušovany.Začátek byl pěkný 4 : 0 pro nás ale potom už jen jedna remíz. Nakonec nám stačilo deváté místo.Turnaj měl docela silnou účast tak nakonec to místo odpovídá naší výkonnosti. Pořadatelé v čele s Radkem Skoumalem ,Zdeňkem Molíkem a Vladimír Musil st. si vedli na jedničku. U PC bezchybný Radim Kovaliček stíhal i fotit.
VÝSLEDKY http://chess-results.com/tnr377661.aspx?lan=5
SLOVO POŘADATELE : Dnes 6.10.2018 uspořádal šachový klub Sokol Dobšice ve spolupráci s OŠS Znojmo turnaj čtyřčlenných družstev v rapid - OPEN Rapid Dobšice. V místním pohostinství "U Sapíků" se střetlo jedenáct týmů. Vítězem celého matche se stal tým TJ Znojmo "X" ve složení Zdeněk Kavan, Libor Dvořák, Jiří Skřenek a Richard Nekula, druhé místo obsadil tým TJ Znojmo "A", bronz vybojovalo družstvo šachistů z Třebíče. Výsledky zde:http://chess-results.com/tnr377661.aspx?lan=5&turdet=YES
Turnaj proběhl v přátelském duchu, takže hlavní rozhodčí Radim Kovaliček nemusel zasahovat. První tři družstva obdržela finanční ceny a odměněny byly také všechny děti :-)

Period

Statistics

  • 104 photos
  • 2 videos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Report album
Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Rapid OPEN Dobšice 2018 přebor čtyřčlenných týmů 2018_10_06
Comments Add