000 8.7.2023 12. Suchdolský country fest

Title

000 8.7.2023 12. Suchdolský country fest

Description

Dvoudenní Suchdolský country fest máme za sebou, na pódiu se vystřídalo 20 skvělých skupin, v pátek získala krásnou vítěznou plaketu skupina Lepenec z Hranic, v sobotu ve třech hudebních blocích zvítězily skupiny - Wind z Havířova, Bo!Bosorky z Ostravy a Druhá náhoda z Českého Těšína. Diváci hlasovali zase pomocí barevných lístků a často to bylo velmi těsné. Takže díky všem kteří pomáhali Western klubu s přípravou a realizací Country festu, díky kapelám které dokázaly přinést návštěvníkům nejen parádní hudební zážitek ale i páteční a sobotní pohodu. No a můžeme se těšit na příští 13.ročník Suchdolského country festu v roce 2024. Fotky z festu budou večer na Western klubu, a do té doby jen malé ukázky - Sladíme Suchdol nad Odrou, Fčil a Tu Nový Jičín, Za koncem Sviadnov a Druhá náhoda Český Těšín.
#kultura #zábava #lidé

Period

Statistics

  • 160 photos
  • 1 like

Categories and tags

Settings

Report album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement
Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
000 8.7.2023 12. Suchdolský country fest
Comments Add