062 - 22.11.2013 1. BENEFIČNÍ COUNTRY BÁL VE STUDÉNCE A WESTERN KLUB SE PODÍLEL

Title

062 - 22.11.2013 1. BENEFIČNÍ COUNTRY BÁL VE STUDÉNCE A WESTERN KLUB SE PODÍLEL

Description

1. Benefiční country bál je za námi a my jsme moc rádi, že se tak vydařil :-) Všichni jsme s napětím čekali, jestli první ročník country zábavy lidi zaujme. A byli jsme opravdu potěšeni, že se sešla spousta příznivců jak místních, tak i z okolních obcí a celý večer panovala v Dělnickém domě skvělá atmosféra.

Hudba v podání OK COUNTRY z Valašského Meziříčí byla úžasná, na parketě bylo stále plno a lidé seděli, jen pokud hudební bloky vystřídal zábavný program. Tanečníci ze skupiny STOPAŘI předvedli skupinové country tance a na parketu se k nim poté mohli přidat i návštěvníci a některé z kroků se naučit. V rytmu ohnivého flamenca se vlnila děvčata z tanečního dua LAS ISIDRAS a Jirka "Vlče" Martínek předvedl show se svými biči a kolty. Nechyběly ani soutěže a program utekl jako voda. Celým večerem prováděl výborný moredátor Luki Lukeš.

Vyvrcholením večera byla tombola, ve které se sešlo více než 300 krásných cen, mezi jinými fotoaparát, DVD přehrávač, šperky, mobilní telefony a řada dalších. Velké poděkování patří sponzorům, kteří nám ceny věnovali - Niko & Baxer, chráněná dílna Chrpa Krnov, Mironet Computers, Jezdecké šperky Poukar, MSV Metal kovárna, REGE Reklama, město Studénka, Pars komponenty, Western klub Suchdol nad Odrou, Hypoteční banka, AHA tisk, 4 EVER a další.

Děkujeme také děvčatům z Western klubu Suchdol nad Odrou, které s námi country bál organizovaly i všem ostatním, kteří se podíeli na přípravě.

Výtěžek z celé akce je věnován na rozvoj aktivit pro děti na Jarošově statku, konkrétně bychom rádi upravili prostor uvnitř jedné z budov jako malou krytou jízdárnu, aby se děti aktivitám se zvířátky mohly věnovat i v deštivém a zimním období.

Děkujeme vám všem, kteří jste přišli strávit s námi příjemný večer a zároveň tím pomohli dobré věci. Těšíme se na příští ročník :-)

Period

Statistics

  • 88 photos
  • 0 likes

Gear

Nikon D70s

Settings

Report album
Den dětí je za dveřmi. Oslavte ho! Zlevnili jsme Retro fotky, pexesa, plakáty, fotky 15x10 cm... a další fotodárky. Neváhejte využít slevu. Pro plakát vám stačí jedna fotka a je to bez větší námahy hotovo. I slevu vám dáme automarticky ;) Akce platí do 26. 5. 2024
Zjistit více

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
062 - 22.11.2013 1. BENEFIČNÍ COUNTRY BÁL VE STUDÉNCE A WESTERN KLUB SE PODÍLEL
Comments Add